Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Centralny zamek zamyka auto po minucie - proszę o wyjaśninie.


sol124

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze ci sie zamyka? jak otworzysz samochód i nie otworzysz zadnych dr4zwi to zamknie się auto, jesli natomiast otworzysz drzwi to nei powinien sie zamknąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje oko to jest tzw.antynapad fajna sprawa :good: zwlaszcza jak jezdzi kobitka i trzyma torebke na siedzenieu pasazera :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje oko to jest tzw.antynapad fajna sprawa :good: zwlaszcza jak jezdzi kobitka i trzyma torebke na siedzenieu pasazera :naughty:

gorzej,jak zamknie się,kiedy kluczyki zostaną w środku- opcja o której myślisz,jest dostępna po zmianie kodowania i dzieje się to po osiągnięciu określonej prędkości,antynapad właściwy działa podobnie-musisz zrobić "coś",żeby autem odjechać,jeśli nie zrobisz-auto zgaśnie :wink4:

co do alarmu-napisz ,tak,jak gwerty napisał,w jakich okolicznościach się to dzieje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdziłem 12 lat samochodem w którym był zamontowany alarm Cheetah z uaktywnioną funkcją samozamykania i samouzbrajania. Po wyłączeniu zapłonu, dopóki nie zostały otwarte którekolwiek drzwi alarm był nieaktywny. Jeżeli którekolwiek drzwi zostały otwarte to po minucie od ich zamknięcia centralny zamek zamykał drzwi i uzbrajał się alarm. Funkcję tę można było wyłączyć, ale jakoś przyzwyczaiłem się do niej /nie ma ryzyka, nie ma zabawy :>/. Zawsze gdy wyłączałem silnik to pierwszą rzeczą jaką robiłem było wyjęcie kluczyków ze stacyjki i schowanie ich do kieszeni. Plusem było to, że drzwi zamykały się również podczas jazdy i dopóki zapłon był włączony nie można było ich otworzyć z zewnątrz.

Być może Twój samochód też ma podobny alarm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...