Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Żarówki diodowe PW21W /5W dwu-włóknowe problem!!!


ozzi27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! mój problem polega na tym iż niedawno zauważyłem dziwne zjawisko przy wyłączonych światłach niezależnie czy kluczyk jest przekręcony w stacyjce czy go nie ma naciśnięcie pedału hamulca powoduje zapalenie się deski rozdzielczej i żarówek pozycyjnych z przodu do chwili odpuszczenia hamulca dodam że przy wymianie na stare żarówki zjawisko znika???generalnie przy włączonych światłach mijania nie stanowi to problemu natomiast gorzej jest jeżdżąc na dziennych lampach wówczas lipa bo przy hamowaniu zapalają się postojówki no i deska też co można w takiej sytuacji zaradzić ???proszę o radę z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację to stało się podczas wymiany tylnych żarówek na ledowe kiedy podłączyłem pierwsza żarówkę i sprawdziłem jej działanie załączając światła pozycyjne nie wyłączyłem ich kiedy wkładałem drugą i wówczas musiało dojść do tego zwarcia skoro przepaliło bezpiecznik tak że żarówki przestały w ogóle się palić wiem że tak się nie robi podczas wymiany no ale głupota i podniecenie zwyciężyła nad myśleniem no ok po wymianie małego bezpiecznika żarówki świeciły już dobrze ale po jakimś czasie kiedy wsiadając do samochodu nacisnąłem przypadkiem hamulec nożny zauważyłem to zjawisko że zapaliły mi się zegary światła postojowe z przodu no i pipczenie jak kiedy wysiadamy z auta a nie wyłączyliśmy świateł pytanie teraz gdzie dokładnie doszło do tego zwarcia ja myślę że w skrzynce gdzie są bezpieczniki bo po przemyślenie w czasie zwarcia doszły jakieś dźwięki z tamtych okolic tak więc nie będę tam już sam grzebał tylko podjadę do elektryka przedstawię mu sytuacje i niech sam to sprawdzi i zdiagnozuje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...