Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Awaria silnika


petron

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Podczas jazdy zapalila mi sie czerwona kontrolka (brak cisnienia oleju),po czym auto zgaslo.Nastepnie zobaczylem ze wystrzelil mi olej z silnika.

Czy to jest uszkodzenie napedu pompy oleju znanej z silnika BLB czy cos innego ?

Jezeli ktos mial podobny przypadek albo wie co moglo sie stac porosze o pomoc

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 19:15_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz więcej opisać. Co to znaczy ze wystrzelił mi olej z silnika??? Czym?????

ZC

Dokladnie nie wiem z jakiego miejsca w silniku.Po otwarciu klapy z przodu bylo pelno oleju,auto zostalo zabrane na lawecie do warsztatu i jutro beda ogladac co i jak.

W aso sprawdzalem jakis czas temu jaki mam naped pompy oleju, wynikalo z etki ze sa kola zebate ale teraz sam nie wiem co moglo sie stac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj stalo mi sie to samo jechalem cos trzaslo zapalila sie kontrolka cisnienia oleju i auto stanelo zabrali do warsztatu. Wedlug mechanikow niema cisnienia oleju i olej zrobil sie czarny jutro beda walczyc wie ktos co moze byc???po ostatniej rozmowe z nimi mowili ze odkrecili poktywe silnika z gory i nie pompuje tam oleju i mieli sprawdzic cisnienie. Rozrzad caly

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Ps moj silnik to 2.0 TFSI BWE

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

Ps moj silnik to 2.0 TFSI BWE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę,że nie tylko ja miałem pechową majówkę.Ale u mnie w służbowym Pasku BMR poszedł kolejny pompowtryskiwacz i teraz czekam na decyzję,czy wymienią wszystkie pozostałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma uszkodzona pompa oleju do wywalenia go z układu ? Autor wątku opisał zupełnie inny problem - u niego pompa była sprawna skoro było ciśnienie i wylało.

Jakby napisał gdzie zawaliło olejem to byłoby łatwiej oraz czy był to natychmiastowy wyciek czy ciekło, ciekło aż zabrakło (może kanał zasilający turbo, głowica, uszczelka .....??).

Wysyłane z mojego Transformer TF101G za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...