Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] B6 Quattro Sancho80


sancho80

Rekomendowane odpowiedzi

hej

jako ze troche juz jezdze to przedstawie swoje wozidlo...

takze ponizej:

Audi A4 1.9tdi z motorem AVF w wersji Quattro

Auto salon polska co w terazniejszych czasach jest rzadkoscia, prod 11.2004

Przebieg: 193 000 ; serwisowana w Audi do przebiegu 125k w 2008r. przebieg potwierdzony po VINie

jestem 3 wlascicielem od nowosci.

Wyposazenie:

pelne bez elektrycznych siedzen, webasto, sterowania z kierownicy, nawigacji.

Pomierzona przez rzeczoznawce cala karoseria, grubosc lakieru 150mikronow wszedzie za wyjatkiem tylnej klapy i tylniego blotnika gdzie bylo 180.

Auto po szczepionce na okolo 165koni (nie mierzylem jeszcze)

Plany na przyszlosc:

jesli sie uda to wymiana letnich kol na 19` BBS Motorsport (wtedy aktualne ida na sprzedaz)

zakup Webasto

Wymiana Turbo na BRD + korekta softu (ewentualnie dodatkowy FIMC)

z zewnatrz chcialbym lotke S-LINE

dsc0423j.jpg

dsc0427x.jpg

dsc0438pf.jpg

dsc0441k.jpg

dsc0442o.jpg

dsc0444j.jpg

dsc0450lc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo ładne autko -ramki klubowe :good:

ładne auto, gratki wyboru, rnsa montuj :)

niezła sprawa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa...myslalem w pierwszej chwili nad duza nawigacja ale na dzien dzisiejszy sobie darowalem bo zeby to zainstalowac trzeba przerabiac ponoc caly panel climatronica i trace poleczke pod centralnym kokpitem co mi jest troche nie na reke..

na dzien dzisiejszy czekam na troche grosza i pierwsze co to Webasto kupuje bo idzie zima a i choruje procz tego na BBSy w czarnym macie z czerwona obwodka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcial dokladnie takie cos jak na zdjeciu ponizej..mysle ze do koloru nadwozia takie fele w czarnym macie beda super pasowac...nie chce RSow bo kazdy takie wstawia do a4..

co do tego ze auto straci na mocy to licze sie z tym...ale juz teraz nie jest demonem predkosci wiec nie spuszczam sie nad koniami a ide bardziej w optyke...

jesli chodzi o zawieszenie, to narazie odpuszczam jeszcze bo mam 3 miesieczne dziecko na pokladzie, jak podrosnie to wstawie jakies sprezyny...ale i tak mysle ze 19tki ladnie zapelnia nadkola i nie bedzie luki miedzy opona a karoseria prawie..

41040298141a8e067fa6o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie, poszukam na EBAYu niemieckim jakis uzywek w dobrym stanie i sobie przywioze...nowki troche drogie sa a ja i tak chce je malowac wiec nawet jak uzywki beda troche poobdzierane to sobie naprawie i przygotuje...a za roznice kupie nowki gumy bo tylko taka opcja wchodzi w gre przy Q ponoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby do zimy ;)

zapomnialem dodac, jesli kasa bedzie to chcialbym jeszcze wstawic wieksze hamulce na przod...duzo tych planow ale mam nadzieje ze przynajmniej w tym sezonie uda sie kupic felgi i webasto na poczatek... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzien dzisiejszy czekam na troche grosza i pierwsze co to Webasto kupuje bo idzie zima

:good: fajnie w zimie wchodzi sie do cieplego autka polecam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko, no i te Q... :notworthy:

nie boisz sie 19 cali na wawe? przyznam ze ja na 18 wytrzymac nie moglem a tez gleby nie bylo wiec komfort niby większy. No ale wygląd będzie git, to fakt.

olej półke, montuj RNS-E :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej półke, montuj RNS-E

RNS-E fajny gadget, ale dużym minusem jest brak półki, jeżeli ktoś jej wcześniej używał, :( ale idzie się do tego przyzwyczaić.

Auto b. fajne, a napęd… :slina: szkoda, że u mnie takiego nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde fajna rzecz to quattro...problem tylko w tym ze skrzynia krotka strasznie i troche irytujace jest ciagle wachlowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby do zimy ;)

zapomnialem dodac, jesli kasa bedzie to chcialbym jeszcze wstawic wieksze hamulce na przod...duzo tych planow ale mam nadzieje ze przynajmniej w tym sezonie uda sie kupic felgi i webasto na poczatek... :wink4:

A jakie masz hamulce z przodu??? bo u mnie już od nowości siedzą tarcze 312mm. i duże zaciski i ciekawi mnie jak jest w 1.9tdi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj jest chyba 288, troche przymalo powiem szczerze bo po kilku mocniejszych hamowaniach pedal robi sie miekki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...