Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotki Zlotowe z Fotoradarów


Madas

Rekomendowane odpowiedzi

nawet jakby nie wyprzedzal to i tak by mu fotke zrobilo wiec bez sensu :tongue4:

nie spinaj się bo chwile wcześniej usunąłeś post - nie bardzo rozumiałem o co Ci w nim chodziło i nie zdążyłem go zacytować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jakby nie wyprzedzal to i tak by mu fotke zrobilo wiec bez sensu :tongue4:

nie spinaj się bo chwile wcześniej usunąłeś post - nie bardzo rozumiałem o co Ci w nim chodziło i nie zdążyłem go zacytować

:good: :good: :good:

moj post dotyczyl dokladnie tego samego, czego siemianowy post, dlatego usunalem. :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest manewr wyprzedzania, przeciez na 2 pasmowce tez sie wyprzedza, tymbardziej lewym pasem, ktory do tego sluzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da ktoś do siebie nr tel,wyśle swoją fotkę to wklei,bo ja nie mam kabla i nie mam jak wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest manewr wyprzedzania, przeciez na 2 pasmowce tez sie wyprzedza, tymbardziej lewym pasem, ktory do tego sluzy.

nawet jakby to była zwykła droga to fotka wyglądałaby tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka.jpg

Siemian, wpakowałeś się tam gdzie większość ludzi - Kamienica Polska - kiedyś z Hugiem też tam dostaliśmy fotkę jeden po drugim :kox:

da ktoś do siebie nr tel,wyśle swoją fotkę to wklei,bo ja nie mam kabla i nie mam jak wrzucić.

Tomek, ja mam tą Twoją, ale jej jakość jest koszmarna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, ja mam tą Twoją, ale jej jakość jest koszmarna :wink4

nie :no:

...ja naprawdę mam taki ryj :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka.jpg

a czy nie jest tak, że gdy na zdjęciu jest jakieś inne auto też to pomiar prędkości jest nie ważny ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna akcja z tym Słupskiem zaznaczyłem że płace 300 i bez punktów odesłałem a oni wysłali poleconym żebym zapłacił tylko 200 i bez punktów promocja jakas czy co :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna akcja z tym Słupskiem zaznaczyłem że płace 300 i bez punktów odesłałem a oni wysłali poleconym żebym zapłacił tylko 200 i bez punktów promocja jakas czy co :blink:

Chyba to raczej powód do zadowolenia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna akcja z tym Słupskiem zaznaczyłem że płace 300 i bez punktów odesłałem a oni wysłali poleconym żebym zapłacił tylko 200 i bez punktów promocja jakas czy co :blink:

może wychodzą z założenia, że lepiej mieć 200PLN - bo jak się przypadkiem okaże,

że nie słusznie pobierali opłaty to po 200 może już się nie upomnisz :D

BTW.

z tego co wiem to dusigrosz w BB zaglądnął do krainy WLKP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem przed Młodzikiem :decayed:

10gxtz8.jpg[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 19:41_________________________________________________jak zrobię scan to poprawie foto póki co to mi się nic nie chce .... :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 19:43_________________________________________________aa i pytanie do Łukasza : czy to normalne i zgodne z prawem że nasze tablice na fotce są widoczne dużo niżej niż są w rzeczywistości bo jeśli to przginka to można napisać odwołanko :naughty:

wyślę te fotki to TVN Turbo 5 fotek z tej samej godziny i minuty :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa i pytanie do Łukasza : czy to normalne i zgodne z prawem że nasze tablice na fotce są widoczne dużo niżej niż są w rzeczywistości bo jeśli to przginka to można napisać odwołanko :naughty:

To normalne - czasami bywa tak w przypadku jak zdjęcie jest robione z lampą błyskową. Dodatkowo odpowiedzialny jest za to filtr pryzmatyczny i taki efekt może czasami wystąpić nawet bez lampy (w ostrym świetle słonecznym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...