Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotki Zlotowe z Fotoradarów


Madas

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego tez na umowie nie podaje sie prawdziwych danych a prźy rejestracji w PL mowi sie ze auto przyjechalo na lawecie

Umowa umową a blachy wywozowe to inna bajka, tam jest napisane kto je wykupił i wtedy płacisz.

Mnie nie raz fotnęło w zabudowanym w D ale nic nie przyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotnelo, nie fotnelo, uwazac i tak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prusice woj. dolnośląskie zrobili mi fotkę od tyłu w samochodzie służbowym, przyszło po tygodniu. Zapłaciłem mandat i bez punktów, bo nie można było ustalić kierowcy.

Trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

mam pytanko :hi:

nie odesłałem straży gminnej listu(foto z września ze zlotu :wink4: ) z danymi kto kierował pojazdem itd. teraz przyszedł list że jakaś tam nowa procedura o to że nie przekazałem danych kierującego....czy jakoś tak.o co kaman?? że dodatko cos będzie do zapłaty za to?? :mysli: chyba ich pogieło :wallbash:

za mandat jeszcze nie zapłaciłem :decayed:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 15:18_________________________________________________już wszystko wiem....musze w ciągu 7 dni wysłać to dziadostwo z danymi :naughty: bo grozi mandat do 5000zł :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co widac na focie????

jak tył albo niewyrazne zdjecie kierujacego to baj, baj

dawaj mail to wyle Ci wyrok sądu, tam poczytasz sobie że Cie moga w d....e pocalowac

aaaaa i jeszcze jedno, złamali prawo bo Cie strasza kwota 5000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

co widac na focie????

jak tył albo niewyrazne zdjecie kierujacego to baj, baj

dawaj mail to wyle Ci wyrok sądu, tam poczytasz sobie że Cie moga w d....e pocalowac

aaaaa i jeszcze jedno, złamali prawo bo Cie strasza kwota 5000zł

widać tył pojazdu,dostałem już maila od Ciebie ale niebardzo wiem jak go wykorzystać do własnych celów :mysli:

a mandat niby grozi za niepodanie danych kierującego,bo przekazują sprawe policji a ta niby dowala takie kwoty :gwizdanie: ... tak słyszałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja kładzie na to lache bo za mała szkodliwosc społeczna czynu

nie ma sie czym przejmowac

jutro zadzwonie do kolesia aby podeslał mi odwołanie jakie wnósl do sądu po którym zapadł ten wyrok

ogólnie moga Ci naskoczyc, nie ma gęby, nie ma sprawy

dokładnie o tym wiedza ale ida na wydre aby wyciągnąc kase

bo powoli wysycha im zródełko z fotoradarów

tutaj masz fajne pisemko do strazy wiejskiej;

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201012/1291629192_by_krencik_500.jpg

temat jest aktualny, gosc dokładnie wiedział o co kaman i napisał im taki tekst

napisz im zeby kierowali sprawe do sadu, nie wiesz kto prowadził i do widzenia

dostaniesz wyrok, jezeli w ogóle podadza sprawe do sądu, napiszesz odwołanie i papapapapapap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już gościa lubie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

teraz upoluje sobie fotke z fotoradaru.... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już gościa lubie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

teraz upoluje sobie fotke z fotoradaru.... :cool1:

Słyszałem, że już nie będziesz musiał :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już gościa lubie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

teraz upoluje sobie fotke z fotoradaru.... :cool1:

Słyszałem, że już nie będziesz musiał :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: no, nie moge sie doczekac :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko odnośnie czasu oczekiwania na zdjęcie z fotoradaru. Orientujecie się jaki jest maksymalny czas oczekiwania ponieważ fotoradar zrobił mi fotke od tyłu w nocy ok 20.10.2010r i do dnia dzisiejszego cisza, jednak było to auto służbowe które jest w Leasingu. Oby nic nie przyszło jednak upłynęło już 2 miesiące i szef twierdzi że nic nie dostał.Bede wdzięczny za informacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami dzieje sie tak że jak strazaki dostaja info ze auto jest w leasingu to odpuszczaja temat

bo juz wiedza ze to jest dla nich droga przez mękę aby ustalic kierujacego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami dzieje sie tak że jak strazaki dostaja info ze auto jest w leasingu to odpuszczaja temat

bo juz wiedza ze to jest dla nich droga przez mękę aby ustalic kierujacego

u mnie w firmie działa to w ten sposób, że organ ścigania kieruje zapytanie kto jest leasingobiorcą danego pojazdu, dane firmy udostępniają za ok 50zł, które firma ściąga od osoby prowadzącej pojazd w danym czasie - oczywiście jest ewidencja kierowców. następnie płacisz mandat normalnie, a te 50zł potrącają w dniu Matki Boskiej Pieniężnej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze sie do tematu, dostałem foto zrobione z tyłu auta w sierpniu 2010r, abym ustalił kierującego i 300 zł 6 pkt lub bez wskazania 500zł i bez punktów, dali 2 tygodnie na odesłanie listu w przeciwnym razie sprawe kierują na Policje- dodam ze to fotoradar strazy gminnej znad Morza.

olałem temat i nic nikomu nie wysyłałem do tej pory cisza mineło pół roku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze sie do tematu, dostałem foto zrobione z tyłu auta w sierpniu 2010r, abym ustalił kierującego i 300 zł 6 pkt lub bez wskazania 500zł i bez punktów, dali 2 tygodnie na odesłanie listu w przeciwnym razie sprawe kierują na Policje- dodam ze to fotoradar strazy gminnej znad Morza.

olałem temat i nic nikomu nie wysyłałem do tej pory cisza mineło pół roku :gwizdanie:

prawdopodobnie dostaniesz wyrok z sadu, wowczas napisz odwolanie, podaj mi mail to wysle Ci wyrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odesłałem to co devastation mi przesłał i czekam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepisy sie nieco zmieniły

zobaczymy co z tego bedzie :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...