Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotki Zlotowe z Fotoradarów


Madas

Rekomendowane odpowiedzi

6pkt i 200zł :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6pkt i 200zł :embarrassed:

miałem tak samo rok temu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobią Ci foto w PL na blachach DE to idzie to do umozenia

w druga strone nie słyszałem aby komus przysłali foto z DE na blachach PL

ale Kolege kiedys drapneli w DE za predkośc i wjeba....i mu dodatkowo mandat za foto z przed 2 miesiecy

jakis czas temu Kolega dostał mandat z Norwegii ale nie wiem jak to sie skonczyło :mysli: :mysli: :mysli:

A ja wiem coś na temat zdjęć zrobionych na terytorium Danii gdy auto jest na PL. :naughty:Mandaty przysyłają do Polski na 100% z dodatkowymi kosztami wysyłki.Znam osobiście kilku rozczarowanych :polew: :polew:

a tak na marginesie w chwili obecnej jak na foto nie ma facjaty albo zdjecie jest od tyłu mozna osrac straz wiejską

jak ktos chce to wysle scan wyroku w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Polsce jeżdżąc na Irlandzkich blachach? Zwalniać czy się nie przejmować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj dostałem fotkę z Białego kurwwka Boru 51km na 40 tece :decayed: :decayed: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Ja czekam na fotke z Kobylnicy.Mialem okolo 65 :disgust:

ja dostałem 2 tygodnie temu,olałem ich :gwizdanie:

...Olka znowu powie -skarbówka znowu ściągnęła mi jakieś pieniądze z konta,pedały- i po sprawie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Polsce jeżdżąc na Irlandzkich blachach? Zwalniać czy się nie przejmować?

jesli to fotoradar to chyba nie musisz sie specjalnie przejmowac a jesli cie zatrzymali a masz nadal zameldowanie w polsce lepiej zaplac bo pkt i kara ida na polskie konto nawet jesli masz irlandzkie prawo jazdy

ja wracajac do UK w kwietniu 80 km przed granica niemiecka namierzyli mnie nowa alfa i zatrzymali 4pkt 100 zl mimo iz przekroczylem tylko o 27km/h nie bylo tlumaczenia mimo iz jechalem tylko przez kilka sekund z ta predkoscia, zaciagneli na parking gdzie byl kantor i bankomat ale po sprawdzeniu czy mam zameldowanie polskie mandat kredytowy poszedl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja polski meldunek mam jeszcze ale teraz jadę do Polski to się muszę wymeldować. Ogólnie to na patrol uważać, na fotoradary zlewać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest teraz z fotoradarami, czy ten co zrobi zdjęcie powinien być oznaczony żółtą folią?

To straszak, czy nowy rodzaj fotoradaru, który pierwszy raz zobaczyłem jak mi pyknął w nocy czerwonym flashem..

d67140808f6f6879m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest teraz z fotoradarami, czy ten co zrobi zdjęcie powinien być oznaczony żółtą folią?

To straszak, czy nowy rodzaj fotoradaru, który pierwszy raz zobaczyłem jak mi pyknął w nocy czerwonym flashem..

d67140808f6f6879m.jpg

takie fotoradary stoja juz od kilku lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jechałem przez zachodnio-pomorskie :decayed: Skoro "pyka" foty to czy nie powinien być oznaczony na żółto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja jakis czas aby to ogarnąc

w pomorskim i zach-pomorskim jest tego praktycznie co wieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz pod radar Multanova 6F i ten, który jest na zdjęciu jest aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo jak mi pyknął w nocy przy 60-paru to zrobiłem mu fote, bo sądziłem, że powinien być już oznaczony na żółto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądziłem, że powinien być już oznaczony na żółto :decayed:

Mają na to, o ile dobrze pamiętam, 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jak można się odwołać, żeby dali mi mandat z niższej półki (50 zamiast 100), choćby ze względu na czas (środek nocy) wykonania zdjęcia i niską szkodliwość czynu :) . Bo widzę, że gmina chce ewidentnie zarobić, a tego im nie dam... Prędkość 68/50, godzina gdzieś koło 2:00 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jak można się odwołać, żeby dali mi mandat z niższej półki (50 zamiast 100), choćby ze względu na czas (środek nocy) wykonania zdjęcia i niską szkodliwość czynu :) . Bo widzę, że gmina chce ewidentnie zarobić, a tego im nie dam... Prędkość 68/50, godzina gdzieś koło 2:00 :wallbash:

Niech się ciągną... po 23 w zabudowanym jest 60 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jak można się odwołać, żeby dali mi mandat z niższej półki (50 zamiast 100), choćby ze względu na czas (środek nocy) wykonania zdjęcia i niską szkodliwość czynu :) . Bo widzę, że gmina chce ewidentnie zarobić, a tego im nie dam... Prędkość 68/50, godzina gdzieś koło 2:00 :wallbash:

Niech się ciągną... po 23 w zabudowanym jest 60 :decayed:

dokladnie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...