Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A8 D2 2,5td] Webasto thermo top z/c d nie włącza się pomocy


salaj11

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Audi a8 po liftowe z 99 r. 2,5 tdi, na wyposażeniu jest orginalne webasto sterowane z menu (możliwość programowania czasu). Już od dłuższego czasu próbuje je uruchomić. Na początku miałem błąd chyba 01414 - coś z powietrzem wieć postanowiłem zobaczyc z bliska co się dzieje i okazało się zę jest pęknięta osłona plastikowa i te kółko od wiatraka stoi dęba i dałem sobie z ty spokój. Miną rok i zima za pasem więć zdjąłem rozebrałem wyczyściłem odblokowałem silniczek i założyłem powrotem. No i tu zaczynają się schody bo próbowałem załączyć i nić, pojechałem do kolegi podpiąć pod kompa i ku mojemu zdziwieniu żadnych błędów (więc odblokowanie silniczka coś widocznie dało) a webasto nie startuje ale jak bawiłem się kompem wcisnąłem opcje "testuj" to usłyszałem silniczek od webasta (czyli chyba się przewietrzył) ale i tak nie chce się załączyć mimo wszystko że mam opcje w menu standheizung.

Proszę jakieś podpowiedzi może jakaś adaptacja albo coś co pomoże mi rozwiązac ten problem z góry wielkie dzięki

nr. z plakietki piecyka 4d0815069 d Diesel 12v/32w 5kw 2,5 bar 289

może jest zablokowane - ale jak je odblokować albo jak podpiąć na krótko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...