Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Wibracje


nazarAudi

Rekomendowane odpowiedzi

w silnikach benzynowych w układzie wydechowym nie występują znaczące drgania,wejdź pod auto i sprawdź osłony termiczne wydechu dość często się obluzowują ew.mocowania wydechu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: wydech to raczej nie wydaje mi się żeby był przyczyną aż tak odczuwalnych drgań. A nie miałoby to nic wspólnego ze skrzynią ? [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 11:26_________________________________________________Chociaż jak odpalasz na jałowym ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: wydech to raczej nie wydaje mi się żeby był przyczyną aż tak odczuwalnych drgań. A nie miałoby to nic wspólnego ze skrzynią ? [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 11:26_________________________________________________Chociaż jak odpalasz na jałowym ..

a nie sa to poduszki skrzyni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie zacząłem wyczuwać drgania auta na biegu jałowym po wymianie oleju i swiec drgania są wyczuwalne najbardziej na kierownicy ale ogólnie całe auto lekko się trzęsie nie mam pojęcia co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku jesli chodzi o drgania to przez gaz... ktory niedawno zamontowalem. Na benzynie jest normalnie bo podpinalem pod kompa i na benzynce jest elegancko,a na gazie jeszcze obroty mi skacza,choc juz drugi raz bylem u gazownika zeby mi ustawil :wallbash: i znowu zle... chyba przezuce sie na benzyne tylko :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku jesli chodzi o drgania to przez gaz... ktory niedawno zamontowalem. Na benzynie jest normalnie bo podpinalem pod kompa i na benzynce jest elegancko,a na gazie jeszcze obroty mi skacza,choc juz drugi raz bylem u gazownika zeby mi ustawil :wallbash: i znowu zle... chyba przezuce sie na benzyne tylko :confused4:

zmień gazownika ... masz takie objawy jak by ci palił na 3 gary ... czyli mozliwe ze wtrysk któryś nie działą tak jak powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie dziwne wibracje powstają zazwyczaj wlasnie z powodów niedomaganie któregoś garu ... skoro na benzynie jest dobrze ... a na gazie "ujowo" to napewno coś jest z wtryskiwaczami :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ... jak masz instalacje na gwarancji to po co sie zamartwiac drganiami na gazie ... jak można być codziennym gosciem u tych partaczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...