Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi 90 B3 2,0 20V Quattro :) Swiezy nabytek do zabawy :) cel V8 ;)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem autko niedawno . Uderzone z uszkodzonym silnikiem :) Buda bardzo ladna , podwozie itp w fajnym stanie. Dlatego wzialem mimo ze silnik do wyrzucenia ( sarna - audi : 1-1 :) ) bo urwalo kolo rozrzadu przy uderzeniu.

Kupione pod wplywem chwili z zamiarem wlozenia jakiegos fajnego silnika do zabawy :)

Nowe amorki z tylu i drazki do regulacji zbieznosci.

Z wyposazenia przyjemnie : klimatyzacja , dodatkowe zegarki, 4 ele szyby , szyberdach , skorzana kiera , seryjne alu :)

Podejrzewam ze auto mialo dwie opcje : albo isc na zlom albo trafic na napala ktory cos bedzie chcial ztego ulepic bo do remontu i jazdy to sie nie oplacalo :)

Do tego kupilem drugie 90 za kilkaset zlotych na czesci ( blachy) do tej :)

Kilka fot ( mozna obadac stan podwozia itp naprawde ladne wszystko ) :

dscf5481.th.jpg

dscf5482.th.jpg

dscf5485h.th.jpg

dscf5488l.th.jpg

dscf5489.th.jpg

dscf5490.th.jpg

dscf5491.th.jpg

dscf5492.th.jpg

dscf5493.th.jpg

dscf5494.th.jpg

dscf5495g.th.jpg

dscf5496.th.jpg

dscf5497.th.jpg[br]

No i dawca ( btw biala kosztowala 1200 zl a dawca silnika do niej ponad 3 razy wiecej :polew: ) :)

dscf5636.th.jpg

dscf5641r.th.jpg

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 z V8 :naughty: Już jest taka jedna na racing forum :tongue4:

Fajnie Danielu fajnie.. będzie ostro..prosimy duuużo zdjęć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka takich :) A ta czerwona mowi sama za siebie :) 12,6 na cwiare z jakimis 350 ps niecaymi pewnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już to złożysz to będzie bardzo niepozorne auto chyba tylko dzwięk będzie wyjawiał tajemniece :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ladne coupe w quattro za 1200 zl :naughty: biala po wyjeciu gratow z silnika i rozprzedaniu nie kosztuje mnie jak na razie nic a bedzie pewnie jeszcze troche do przodu na niej :wink4: Pozatym po coupe to by sie cwaniaczki spodziewac mogli niespodziani a tu bedzie totalne zdziwko :kox:

fly nie smiej sie jade wkladac do niej tlumiki dwa na dniach bo te to przesada :) chociaz tamte pewnie choya stlumia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ladne coupe w quattro za 1200 zl :naughty: biala po wyjeciu gratow z silnika i rozprzedaniu nie kosztuje mnie jak na razie nic a bedzie pewnie jeszcze troche do przodu na niej :wink4: Pozatym po coupe to by sie cwaniaczki spodziewac mogli niespodziani a tu bedzie totalne zdziwko :kox:

to było pytanie retoryczne, wiem jak z dostępnością b3 coupe quattro :rolleyes:

Ps. a dostanie piast od S2 to już w ogóle :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawde to schwale bialasa : daaaawno nie widzialem b3 w takim stanie ( o ile wogole widzialem ) . zero rdzy , wgniot itp, bezwypadek , lekko pukniety tyl kiedys ale serio przedelikutasnie no + ta sarna kaskaderka :) zreszta popatrzcie na foto podlogi : w mojej czworce wszystko bardziej zmeczone. naprawde trafila mi sie :) Na kilera ideal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawde to schwale bialasa : daaaawno nie widzialem b3 w takim stanie ( o ile wogole widzialem ) . zero rdzy , wgniot itp, bezwypadek , lekko pukniety tyl kiedys ale serio przedelikutasnie no + ta sarna kaskaderka :) zreszta popatrzcie na foto podlogi : w mojej czworce wszystko bardziej zmeczone. naprawde trafila mi sie :) Na kilera ideal :)

no to tylko pogratulować :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewki jakies mam :) Sondy znajde :) Reszta w sumie powinna byc spoko ( chociaz franca rano mi odpalila a teraz nie chce nie wiem czemu nichuhu :) ) .

Nurtuje mnie temat sprzegla/dwumasu jaki do tego zamiast tego badziewia z automatu i tematu ecu pod tipa ale to sie wszystko jakos ogarnie powoli ;) Numer podrzuc moze sie przyda :)

Jasna skorka ;) Takie sE stan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manual dopasujesz z np Audi V8. nr masz na PW :)

rozumiem, że siedzenia a'la Wołga? :polew: elektryka jest? :)

generalnie parę zł z niej odzyskasz, ale niewiele bo tyły nie schodzą, gdybyś miał przód cały a np getreibeschaden to ładnie do przodu byś wyszedł na tym wozie...[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 01:19_________________________________________________patrz na tego:

http://lh3.ggpht.com/_QIPP5m3jcaM/TJEO9qcnzUI/AAAAAAAAAq8/-EdRZLLq_e0/s720/P1080072.JPG

http://www.youtube.com/user/monter251

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...