Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Prawidlowa praca skrzyni?


Darth1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

niedawno wymienilem skrzynie.

Wszstko chodzi w sumie ok ale...

Jak zawsze cos musi byc nie tak. Czasami przy przerzucaniu z 2 na 3 czuje ze ma chwile zawachania.

Nie jest to zadne szarpniecie, nic starsznego.

Mam jeszcze na skrzynie gwarancje wiec chcialbym sie Was spytac czy jest to ozanaka ze skrzynia zaraz sie "posypie" czy po prostu przy uzywanym produkcie takie cos jest raczej normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w skrzyni jest to samo, tylko że ma 340tys najechane wiec w sumie pewne jej zużycie by mnie nie dziwiło. Ale z tymi skrzyniami jest różnie jedni mowią ża to oznaka że powoli skrzynia się kończy, inni że te skrzynie tak mają. Ja przez rok od kupna auta zrobiłem 30tys i cały czas dalej skrzynia jeździ, mimo to że też często niemoże się zdecydować czy już wrzucić 3, czy jeszcze chwile poczekać. Sam jednak zauważyłem że o wiele lepiej i płynniej skrzynia pracuje od momentu kiedy zregenerowałem nastawnik pompy wtryskowej. NIby coś niezwiązanego ze skrzynią, a jedak ma wielkie znaczenie. To samo może się ponoć dziać jeżeli jest za słabe doładowanie to automat przeciąga biegi. Tego jeszcze nie probowałem ale też z gruchą od turbo musze się pobawić jakby to dało jakieś rezultaty to dam info....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...