Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

doberek :hi:

---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

doberczak lotry :hi:

---------- Post dopisany at 07:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

Blachu, poczekaj, niedługo będę zmieniał kolor auta za pomocą PlastiDip, cena ok 2000 :whistling: jeżeli Cię to interesuje

Bartasie zapytaj ile by wzieli za oklejenie mojej aduchy,prosze

Piotrucha, nie wiem, czy nie przegapiłeś czegoś. Ale Vario otwiera Detailing Shop, jeśli mogę tak to ująć i to on będzie robił te cuda z PlastiDipem, więc myślę, że nie musi się pytać, a sam Ci odpowie.:decayed:

chyba tak jak mowisz, cos przegapilem :doh:. wiedzialem ze vario cos otwiera ale myslalwm ze to bardziej poszlo w kosmetyke samochodowa.....

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

Blind zadzwonię do Ciebie w sprawie zmiany koloru A6tki ;) kolor masz raczej dla kobitki

Sent from my Variophone

mi tez on za bardzo sie nie podoba, jak cos ogarniesz Bartasie to dzwon. poprosze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim :hi:

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

kogo możecie polecić na przyciemnienie szyb ?

Ja i moi znajomi robia u niego auta szybko i i bardzo dobrze

JESIENNA PROMOCJA - PRZYCIEMNIANIE SZYB - POZNAŃ (2766353345) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simfol.pl Tutaj przyciemniają szyby w Przeźmierowie. Koleś zajmuje się też oklejaniem wodnym (hydrografika) oraz montażem szyb. Co prawda ja nie przyciemniałem u niego ale byłem kilka razy na montażu przednich szyb i nie mogę narzekać. Jeżeli się dobrze zagada i zapewni warunki lokalowe to chyba nawet są w stanie przyciemnić u klienta w garażu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie z 15" to założysz, ale przekłamanie będzie spore i balon konkret :naughty:

no właśnie to z 15 także pewnie lipa będzie :facepalm: a to jaką oponkę dać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 16" 205/55 standart i na takich prawie wszyscy jeżdżą jak już koniecznie chcesz zakładać 195 na 16" to wtedy musisz dać 195/60

zresztą poszukaj kalkulatorów w necie

a co kombinujesz myślisz o zimówkach na 16" że chcesz 195 pakować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 16" 205/55 standart i na takich prawie wszyscy jeżdżą jak już koniecznie chcesz zakładać 195 na 16" to wtedy musisz dać 195/60

zresztą poszukaj kalkulatorów w necie

a co kombinujesz myślisz o zimówkach na 16" że chcesz 195 pakować

raczej znajomy chce sprzedać alusy oryginalne od audi 16 i się zastanawiam właśnie

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

Panowie mam takie pytanie. Szukam roboty jakieś gdzieś okolice Konina Września ewentualnie Poznań... macie coś może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...