Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

panowie nt spotow kaliskich rozmawiamy w odpowiednim watku,

tamtez http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_kaliszostrow_wtorek_220708_salon_audi_ignaszak-t20134.585.html przenioslem rozmowe nt spotkania w kaliszu

ktos zainteresowany moglby tutaj nie zajrzec i przegapic ewentualny :kawa: a to rzadkosc ogromna ostatnio.... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry master-sam bym przeniósł ale nie mam takiej władzy :confused4:

luzik :)

nie bedzie dzisiaj padac wiec spocik robimy na sw Jerzego, zaraz po wyscigu ok 16.oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i chyba niezła frekwencja była dzisiaj :cool1: no i same caravany ...

jak pomnijeszę to zdjęcia wrzucam do wątku z fotkami :)

Komplet moich zdjeć mozna zleźć gdzieś tutaj :)

http://www.a4-klub.pl/smf/wielkopolskie/galeria_zdjec_i_filmow_ze_spotow_wielkopolskich-t30734.0.html

Naklejki sa znowu u mnie .. teraz 2 tygodnie jestem w Poznaniu ... więc można sie umówić na odbiór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi dzienks za VAG-owanko, było super ,a ile niespodzianek hahahaha :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki za spotkanko, ja nowicjusz w klubie i wogóle w temacie Audi, ale jeszcze to nadrobie :):) Dziekuje Musashi za VAG'owanko. Jako pierwszemu udało mi się załapać na Twoje dobrodziejstwo... Może na następne spotkanie, moja niunia nie będzie już 5cm krótsza :):):):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki za spotkanko, ja nowicjusz w klubie i wogóle w temacie Audi, ale jeszcze to nadrobie :):) Dziekuje Musashi za VAG'owanko. Jako pierwszemu udało mi się załapać na Twoje dobrodziejstwo... Może na następne spotkanie, moja niunia nie będzie już 5cm krótsza :):):):):):)

gdybym nie wyslal jutro telefonu, przypomnij mi prosze. autko musisz koniecznie rozciagnac jak najszybciej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dzieki za mile spotkanie w tak doborowym towarzystwie :notworthy::hi:, Musashi dzieki za VAG :notworthy: - pomogles mi poznac blizej moja lalunie :cool1:, teraz wiem ze "cialko" ma zdrowe tylko maly zabieg kosmetyczny i bedzie super :naughty: Pepin dzieki za zdjecia. :good:

Wszystkim dzieki za super popoludnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie zainwestowalem w nowe oponki yokohama decibel i załozyłem je na nowe felunie:

400087384

Postaram się być na nastepnym spocie abyście zobaczyli jak wygląda w realu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej PAMPERKI :D od 28 lipca zaczynam urlopik :banan: więc w końcu wpadnę na spocik czy do Poznania czy też do Kalisza no i Pepin wezmę dla ciebie no i może nie tylko dla ciebie :beer1: Musashi nie dostanie bo mu chyba nie smakowało :heat:

Pisać co ze spocikiem w niedzielę :mysli:

Iverson daj znać co z Kaliszem bo również wpadnę a to z tego powodu, że przez dwa tygodnie będę stacjonował w Jarocinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urbik, piwko bylo super , wypite do grilka :good:

o spocie bedziemy myslec chyba na 2 tyg

jakby ktos chcial, w tym tygodniu odbieram najlejki foliowe na tyl auta bede mial ich wiecej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie to może dojdzie w koncu do tego grila co się kiedyś umawialiśmy .Moja propozycja jest cały czas aktualna :drunk::drinks:

Spocik powiazany z Grilowankiem i może siatkóweczka ,boisko na miejscu przy chacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duluki co z Sobieszowem ? Wpłaciłeś sianko :mysli: Nie wspomnę o Musashim :gwizdanie: Pepin już jest na liście :good:

ja mam nadzieje zaraz tez bede na liscie, kasa w drodze, o ile oczywiscie organizator :gwizdanie: :notworthy: bedzie wyrozumialy, ja po urlopie przysnalem.

Kiedy nastepny spocik?? Chcialbym zawitac i sie przywitac ;):evil:

nastepny zapowiadacz spotowej obeznosci, jak tam pociecha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...