Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

moge tutaj, mam kolesia z drukarnia i wszystko co chce mi podrukuje. zawsze potrzebuje tylko projekt do wydruku bo oni sie w to nie bawia. oprocz tego szukam kogos kto sie zajmuje reklama ( banery, kasetony podswietlane )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

dostałem dziś pismo z policji w którym stwierdzono, że w toku postępowania zgromadzony materiał nie wystarczył do określenia sprawcy wypadku...czyli jestem w czornej d*pie z ręką w gaciach i taki wielki c**j im w d*pę...4 kamery a oni nic nie potrafią zrobić...żal d*pę ściska...

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

Arek współczuję kumplowi...swego czasu w Poznaniu były 2 kluby gdzie ochrona praktykowała wp***dol dla zabawy...Zeppelin i Pulsar...muzyka za***ista jeśli ktoś lubi trance ale oczy dookoła głowy trzeba było mieć:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: hehe pamiętam zeppelin moja 1 impreza :polew: a do pulsaru nie zdążyłem bo zlikwidowali go w końcu. rosool ujowa sprawa czyli z odszkodowania nic nie dostaniesz, a ac masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dostałem dziś pismo z policji w którym stwierdzono, że w toku postępowania zgromadzony materiał nie wystarczył do określenia sprawcy wypadku...czyli jestem w czornej d*pie z ręką w gaciach i taki wielki c**j im w d*pę...4 kamery a oni nic nie potrafią zrobić...żal d*pę ściska...

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

Arek współczuję kumplowi...swego czasu w Poznaniu były 2 kluby gdzie ochrona praktykowała wp***dol dla zabawy...Zeppelin i Pulsar...muzyka za***ista jeśli ktoś lubi trance ale oczy dookoła głowy trzeba było mieć:facepalm:

Państwo w Państwie :facepalm:yebać ich....

Kumpel z roboty wrócił z rajchu i zonk wpierdal dostał od 5 chyba kopali go itp ale im nie popuści ują:facepalm:

---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 07:13 ----------

widział ktoś ostatnio Qbazulu?

Kuba robi zapasy na zime i nie ma czasu na forum :decayed:

Powitać Paanowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:hi:

Madbar i jak światła teraz na dobrych odbłyśnikach i żarówkach osrama?

Gwerty, juz Ci pisałem na priva, ale oczywiście chetnie pochwalę i na forum. Jesteś absolutnie "miszczem" :wink:. A na poważnie. Gwarty wymienił mi w sobote odbłyśniki, były już nieco zmatowiałe, soczewki na takie czystsze z fioletowym reflexem i dorzucił do tego parę Nightbreakerów. Mam zwykłe soczewkowe H7 u siebie, ale po tej sobotniej szybkiej robótce jest odmiana nie do uwierzenia. A sama robota, no cóż pełna profeska. Gdyby nie to, że co rusz mi coś wpadało do komory silnika przy demontażu i montażu, to ani godziny by ta robota nie zajęła. A ci co maja zwykłe H7 w B6, to wiedzą, jak w tej lampie jest ciasno.... Jak przeróbka, czy regeneracja lamp, to tylko Gwerty. Dziękuję...

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

Panowie może ktoś polecić jakiegoś okulistę w Poznaniu bądź okolice jakieś ?:whistling:

Arkadiush, z czystym sumieniem moge Ci polecić tutaj: Okulista Poznań, badanie okulistyczne Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek przypomniałem sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Arek, za darmo nie dostał pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek przypomniałem sobie :)

Zadzwoniłem i przypomniałem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:hi:

Madbar i jak światła teraz na dobrych odbłyśnikach i żarówkach osrama?

Gwerty, juz Ci pisałem na priva, ale oczywiście chetnie pochwalę i na forum. Jesteś absolutnie "miszczem" :wink:. A na poważnie. Gwarty wymienił mi w sobote odbłyśniki, były już nieco zmatowiałe, soczewki na takie czystsze z fioletowym reflexem i dorzucił do tego parę Nightbreakerów. Mam zwykłe soczewkowe H7 u siebie, ale po tej sobotniej szybkiej robótce jest odmiana nie do uwierzenia. A sama robota, no cóż pełna profeska. Gdyby nie to, że co rusz mi coś wpadało do komory silnika przy demontażu i montażu, to ani godziny by ta robota nie zajęła. A ci co maja zwykłe H7 w B6, to wiedzą, jak w tej lampie jest ciasno.... Jak przeróbka, czy regeneracja lamp, to tylko Gwerty. Dziękuję...

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

Ja to samo miałem jak lampy u Grzesia zmieniłem. Jest o wiele bezpieczniej nocą, a bezpieczeństwo to podstawa:wink:

Widzieliście ten karambol w belgii?? Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:hi:

Madbar i jak światła teraz na dobrych odbłyśnikach i żarówkach osrama?

Gwerty, juz Ci pisałem na priva, ale oczywiście chetnie pochwalę i na forum. Jesteś absolutnie "miszczem" :wink:. A na poważnie. Gwarty wymienił mi w sobote odbłyśniki, były już nieco zmatowiałe, soczewki na takie czystsze z fioletowym reflexem i dorzucił do tego parę Nightbreakerów. Mam zwykłe soczewkowe H7 u siebie, ale po tej sobotniej szybkiej robótce jest odmiana nie do uwierzenia. A sama robota, no cóż pełna profeska. Gdyby nie to, że co rusz mi coś wpadało do komory silnika przy demontażu i montażu, to ani godziny by ta robota nie zajęła. A ci co maja zwykłe H7 w B6, to wiedzą, jak w tej lampie jest ciasno.... Jak przeróbka, czy regeneracja lamp, to tylko Gwerty. Dziękuję...

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

Ja to samo miałem jak lampy u Grzesia zmieniłem. Jest o wiele bezpieczniej nocą, a bezpieczeństwo to podstawa:wink:

Widzieliście ten karambol w belgii?? Masakra

dzięki za słowa uznania i jak coś polecam sie na przyszłość.

Lele jak będziesz wybierał się do poznania to daj znać to zajrzymy do tej lampy co wspominałeś ze potrafi drżeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...