Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Siema, ltos z Was ma moze zlodziejke do takiego klucza? Potrzebuje go tylko odkręcića8226d9bbf9c9785deb0e52f146cef6d.jpg

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Szukam mechanika z Poznania lub Wielkoposlki, który porządnie ustawi rozrząd w moim aucie, aby kąt wyniósł wreszcie 0,0. Poprzedni dwaj mechanicy, podczas innych napraw, ustawiali mi chyba na oko, bo teraz mam +1,8-2,2 i ogólnie nie byłem z nich zadowolony. Liczę, że to rozwiąże moje problemy, o których pisałem tutaj.

Czy ktoś mógłby polecić mi dobry zakład, który to zrobi? Nie muszą być nawet tani, byle tylko naprawdę zrobili to dobrze. Pomijam oczywiście ASO, o którym same "dobre" rzeczy można usłyszeć.

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Marciech Poznań bodajże na ul.Soboteckiej mi robili wszystkie audi i byłem bardzo zadowolony - powołaj się na Adama od Audi B7 bo ostatnio tam robili mi rozrząd ze 2 lata temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś cięższe naprawy też tam robiłeś?

Na razie na próbę umówiłem się na klimatyzację na piątek. Przetestuję i zobaczymy co dalej, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ponieważ nic się nie psuło zmiany oliwy itp też tam robiłem i pełna profeska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Czy jest ktoś w Poznaniu i okolicy kto pomógłby mi w montażu manetki tempomatu w B7? Głównie chodzi mi o kodowanie, może być też na spocie oczywiście :)

Edytowane przez Revor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem odgrzybianie klimy i czyszczenie parownika w tym Marciech i generalnie jestem zadowolony, ale potem zaczałem rozmawiać z nimi o moim problemie z tego wątku i że chciałbym ustawić kąt synchro rozrząd u na 0,0 to powiedzieli mi, że pewnie rozrząd jest źle zrobiony i oni nie podejmą się jego ustawienia tylko cały rozbiorą i założą, ale w sumie to nie chcą zakładać starego tylko od razu nowy (a mój ma dopiero jakieś 4-5 tys. km). Chciałem tylko ustawić ten kąt, o którym tak dużo mówi się na forum, a oni chcą od razu wszystko wymienić. Z klimatyzacji jestem zadowolony (poprzednio gdzie odgrzybiałem to mi pomogło na kilka dni tylko), ale z rozrządem będę musiał jeszcze zastanowić się nad sensem takiej operacji. Może ktoś poleci jeszcze jakąś firmę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Oczywiście jak mówimy o tej niedzieli.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uda mi się do 17 wrócić z reichu to się piszę. Pytanie tylko gdzie. Bardziej myślałem, żeby dogadać ładnie spota i zebrać jak największą grupę np na przyszły weekend. Przecież to już po sezonie urlopowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI jutro nie pasi ale za to będę we wtorek w PZ na MTP, i na Sady mam jechać coś też załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłby z was ktos w stanie odblokować u mnie zielone menu? Oczywiście zapłacę ;) wtedy bym sie pisał np na takie spotkanko w sobotę teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...