Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

kurna...

widzę 2 A4-ki z mojego osiedla, co je cho chwile mijam...

mi się nie dotarło ( a miałem to w planie ), bo... zachciało się mojej kobicie spontanicznie pojechać do siostry na grilla... małe 180 KM w 1 stronę i wróciłem dopiero dziś rano ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witam wszystkich

No właśnie . Jest już coś wiadome na temat tegorocznego spota w Pile o którym rozmawialiśmy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witam wszystkich

No właśnie . Jest już coś wiadome na temat tegorocznego spota w Pile o którym rozmawialiśmy ?

cześć sprawa wygląda tak że zachorowała mi córeczka i nie miałem głowy żeby się tym zająć :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za gokarty panowie i panie :good: :good:

:cool1: :gwizdanie: :naughty:

ja też [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 00:09_________________________________________________swoją drogą to chyba kryzys sie kończy,[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 00:11_________________________________________________dłużej na te karty jechałem niż sam wyścig trwał :polew:

ale w końcu FUN musi być co jakiś czas no nie chopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:35_________________________________________________wreszcie w domku :naughty:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:37_________________________________________________trasa na Swiecko jest jednym wielkim nieporozumieniem :kwasny:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:41_________________________________________________ale jakos dalem rade :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:45_________________________________________________co tu tak cicho :mysli:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 07:47_________________________________________________uciekam pozalatwiac troszke spraw,pozniej pewnie wpadne[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 07:57_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi:

doberczak :hi:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:35_________________________________________________wreszcie w domku :naughty:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:37_________________________________________________trasa na Swiecko jest jednym wielkim nieporozumieniem :kwasny:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:41_________________________________________________ale jakos dalem rade :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:45_________________________________________________co tu tak cicho :mysli:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 07:47_________________________________________________uciekam pozalatwiac troszke spraw,pozniej pewnie wpadne[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 07:57_________________________________________________narson

:hi:

dobra dosyć tych powitań bo mnie ręka już boli od kapeluszu ściągania.

też lece pozałatwiać sprawy prz3ed wyjazdem.

dozo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witam wszystkich

No właśnie . Jest już coś wiadome na temat tegorocznego spota w Pile o którym rozmawialiśmy ?

cześć sprawa wygląda tak że zachorowała mi córeczka i nie miałem głowy żeby się tym zająć :no:

No nic, wtedy innym razem coś sie zorganizuje, dzięki za info ... Adam zdrówka życzę dla twojej córeczki !

Ps

pozdrawiam ekipę Poznańską , jak ktoś będzie sie wybierać do Bydgoszcz to wiecie w którym wątku macie dać znać :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko .... Paweł dzięki :good: co się odwlecze to nie uciecze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...