Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] [solved] Zalany dywanik kierowcy-moduł komfortu


ems

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po tym rozłaczeniu modułu komfortu potrzebuję na nowo kodowac kluczyk ? Bo nie wiem czy mi bateria w nim padła czy jeszcze gdzieś indziej szukac przyczyny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest jakaś akcja z włożeniem kluczyka do stacyjki, przekręcenia go w odpowiednią pozycję (nie pamiętam jaką) i przytrzymanie któregoś przycisku (nie pamiętam ile sekund i jakiego :kox:)[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 19:32_________________________________________________Jest to gdzieś na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym do końca leżał problem, gdyż po podpięciu Vaga oba kluczki były zakodowane. Poczyściłem błędy, drugi kluczyk jeszcze raz zakodowałem na drugim miejscu i po tych dwóch operacjach śmigają oba :wink4:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 20:52_________________________________________________

:good: :oklaski:

Pomysł z pojemnikiem na płyn do spryskiwaczy również w moim przypadku zdał egzamin :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja tez mialem problem z zalewaniem podczas deszczu :) meczylem sie z tym chyba kilka miesiecy :)

w koncu sie udalo za przeciek odpowiadal wezyk ktory leci pod servem i jest w gumowym kondonie

ktory to kondon byl sparcialy i mial kilka pekniec a ze nie oplacalo sie tego wymieniac

bo trzeba servo wykrecac itd a wezyk jest w zestawie z czyms tam

pomoglo przesmarowanie tej okolicy silikonem :) jak reka odjal ... :)[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 08:43_________________________________________________a swoja droga tez jestem ciekawy co to za pomysl :) z pojemnikiem na plyn do spryskiwaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za pomysł?

a swoja droga tez jestem ciekawy co to za pomysl :) z pojemnikiem na plyn do spryskiwaczy

brzmi jak jakaś magiczna sztuczka :kox: ale to tylko pomoc przy podniesieniu wykładziny :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122143.0

underthefloor.JPG

Ps. dzisiaj jadę do aso po osłonę akumulatora (podszybie) i klapkę, może trochę mniej syfu będzie się dostawać do tych kanałów upustowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co z ta oslona na aku i podszybie? Myslalem ze w B6 jest ona w standardzie. :mysli:

Ja takowa posiadam i jak narazie (odpukac!!!) problemow z woda nie mam...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2003 r w B6 zastosowano okrojoną wersję osłon ma podszybiu.Zasłonięte sa tylko filtr kabinowy i osłona sterownika, środek jest goły.Widać aku i serwo hamulca.

To niezle :naughty: Zamiast z wiekem ulepszac konstrukcje, zastosowano gorsze rozwiazanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jest to problemem zastosować osłonę z 2001-2002 roku. Przecież buda jest taka sama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Po zakupie mojej audi tez spotkalem sie z woda pod dywanikiem. Dzieki za cenne porady.Jutro sprawdze czy pomoga w moim przypadku.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem co wy tylko że u mnie mi moduł szkoło i głupial na wszelkie sposoby, ale źle zrobiłem bo po wysuszeniu jego i wyczyszczeniu było już dobrze wsadziłem go spowrotem do wilgotnej podłogi i samochód zamknąłem centralki i Postal tak dwa dni i nie chce się otworzyć ... Nawet od środka jak ciągnę za rączkę się nie otwiera ... Może ktoś wie co mam zrobić bo po już nie pomaga suszenie modułu bo prubowalem i nic dalej jest zamkniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysusz auto

Podmien modul, adaptacja i takie tam...

Stary modul powies w garazu na sznurku niech myszy straszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem moduł na taki sam jak mialem i samochód się otwiera ale komputer cały czas pamięta że jest na alarmie i nie mogę go wyłączyć co mam robić żeby go wyłączyć i zakodować kluczyk bo po włożeniu kluczyka do stacyjki samochód od razu wyje i znikają kontrolki tylko awaryjnie świecą. Pomocy bo ten samochód mnie przerasta.

Edytowane przez Namiot_N1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...