Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seriale


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Nie :)

Musisz obejrzec caly 3ci sezon Losta zeby go ocenic... Pierwsze odcinki zawsze nie sa najlepsze, dopiero w trakcie akcja sie rozkreca. Z Invasion tez bylo tak samo, poczatek byl taki sobie, ale dopiero po 10tym odcinku naprawde akcja zaczela sie fajnie rozwijac i milo wspominam ten serial. Szkoda, ze amerykancy go udupili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To obejrzyj bo pomimo ze trwa ok 4,5h to jest fajny.

Co do amerykańców to oni udupiają większość fajnych seriali, tzn te które podobają się reszcie świata. Np. Jericho skasowali bo przecież w USA nie może zdarzyć się taka sytuacja.

Zapomniałem napisać że moim Nr. 1 od kilku tygodni jest Californication z Duchovnym w roli głównej, serial raczej dla dorosłych, dużo scen rozbieranych ale teksty lecące w nim są super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moimi typami są CSI i to wszystkie miasta. W innym klimacie utrzymany serial, ktory moim zdaniem rewelacja to "Chirurdzy", a w oryginale "Grey's Anatomy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Zmiennicy'' :> i ostatnio ,,Odwróceni'' szkoda ze sie skończyli :thumbdown:

+jeszcze "oficer", "oficerowie"

a teraz ma byc jakiś nowy chyba na polsacie w czwartki nie pamietam tytułu[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2007, 19:54 _________________________________________________

A dlaczego nikt nie wspomniał "Mody na sukces" - nie mówcie, że nie oglądacie :polew: :polew: :polew:

bo nikt nie chce wchodzić w "tysiące" (odcinków) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mowa o wszystkich serialach. To oczywiscie South Park! :thumbup: a z Polskich to ostatnio spodobala mi sie "Ekipa" bardzo fajnie jest zrobiona.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficer i Oficerowie - polecam rowniez. Ekipe tez obejrzalem zupelnie przez przypadek i moze byc ciekawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a Magda M. zawsze ogladalem jak wracalem ze spotu :decayed:

Wlasnie ogladam Skazanego 3 serie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej tego Prizon Brejka, bo to łajno, wez sie za porzadne seriale, o ktorych pisalismy wczesniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie HEROS rulez :th:

Jericho, Treshold, Prison Break OK.

nie ogladalem jeszcze LOST :embarrassed: ale 3 sezony mam pod reka, RZYM tez jeszcze nie widzialem..malo czasu na wszytko

a nikt nie ogladal The Sopranos :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółwiu, The Rome podobno bdb, sam nie mam czasu tego wszystkiego ogladac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...