Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seriale


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu mojego niedługiego życia, największe wrażenie na mnie zrobił serial kunsztownie zrobiony przez BBC " Ja Klaudiusz"

polecam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej tego Prizon Brejka

Flyer ale szkoda mi tych godzin poswieconych na obejrzenie dwoch pierwszych serii

LOST tez jest ok :th:

a i jeszcze cos "wladcy much" :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nikt nie ogladal The Sopranos mysli

oglądałem .. podobały mi się te zmiany zachodzące w " rodzinie "

oczywiście Prisona też oglądałem.. Odwróconych, Sfore, kiedyś Ekstradycja oraz serial dokumentalny " Alfabet mafii " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer ale szkoda mi tych godzin poswieconych na obejrzenie dwoch pierwszych serii

Mi tez, dlatego tez sie dalej bede meczyl z 3cim sezonem, moze milo sie rozczaruje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarzą w twarz, dobrze sie zapowiedział serial, dobry scenariusz ale, za dużo nawiązań do Magdy M np. jeżdżą autami Suzuki zamiast np. Audi co by dodało serialowi luksusu, dalej oprawa i styl scen z kobietami jak z Magdy M n oi Paweł Małaszyński. Tylko polscy aktorzy potrafią grac w teatrze, serialu i kinie co np. w Stanach jest nie do pomyślenie.

Ale seriał fajny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink::shocked::slina::kox:

O czym Wy wogóle mówicie !!!

A do tej pory myślałem, że to ja jestem pierwszym oglądaczem Rzeczypospolitej (nie tylko IV ale również wszystkich pozostałych).

Norrrrmalnie pokolenie seriali. Jak zobaczyłem tytuł wątku myślałem, że o kodach do gier będzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarzą w twarz, dobrze sie zapowiedział serial, dobry scenariusz ale, za dużo nawiązań do Magdy M np. jeżdżą autami Suzuki zamiast np. Audi co by dodało serialowi luksusu, dalej oprawa i styl scen z kobietami jak z Magdy M n oi Paweł Małaszyński. Tylko polscy aktorzy potrafią grac w teatrze, serialu i kinie co np. w Stanach jest nie do pomyślenie.

Ale seriał fajny :kox:

W "Ekipie" jezdza samymi Audicami.. :> A8, Q7, A6 i chyba widzialem nawet A4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to samo zauważyłem....Ale jeżeli o mnie chodzi, to Prison Break daje radę. Poza tym, jeszcze jakieś starsze, tj Świat wg kiepskich, 13 Posterunek, itp, itd. ...Magde M też oglądałem :decayed: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio aż się zdziwiłam jak mnie wciągnęło CSI (ale tylko Las Vegas : )

Poza tym jest taki serial Farscape, o którym zapewne nikt z Was nie słyszał :bicz2:

No i moja wielka miłość - Star Trek Voyager, niestety już się dawno skończył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywracamy kotlecika do ponownego życia :naughty:

The Event - bardzo fajny, szkoda tylko że nie zdecydowano się na drugi sezon :thumbdown:

Oficer, Oficerowie, Trzeci Oficer - żadna nowość, ale chyba najlepszy Polski serial :good:

dr. House, Dexter - tych seriali nie trzeba reklamować tylko niecierpliwie czekać na nowe sezony :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficer, Oficerowie, Trzeci Oficer - żadna nowość, ale chyba najlepszy Polski serial :good:

Pitbull chyba lepszy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polskich to Ratownicy tylko co z dalszą częścią...

Trauma tylko ponoć budżet za duży i zrezygnowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...