Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seriale


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

[emoji28] Ups!Sorry,Patron![emoji23]
Ale promocja dobra i bardzo oryginalna!Juz chocby po niej widac,ze trzeci sezon dobrze sie zapowiada.[emoji38]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem serial Netflix pt. Mindhunters

w sumie to trudno powiedzieć

tematyka lekko nienormalna, film nakręcony dość dziwacznie

wolno to wszystko się kręci, lekko przeciągnięte dialogi itd

z drugiej strony, sezon ogarnąłem przez weekend

coś w nim jest :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2017 o 08:14, Kamyk napisał:

obejrzałem serial Netflix pt. Mindhunters

w sumie to trudno powiedzieć

tematyka lekko nienormalna, film nakręcony dość dziwacznie

wolno to wszystko się kręci, lekko przeciągnięte dialogi itd

z drugiej strony, sezon ogarnąłem przez weekend

coś w nim jest :)

 

Mi się podobał, czekam na drugi sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem przez weekend całe stanger things 2. Dobrze się oglądało, trzymało poziom pierwszego sezonu. Może poza 8 odcinkiem, gdzie trochę łapałem się za głowę :). Generalnie Polecam. 

Jednak nic nie przebije absurdów drugiego odcinka drugiego sezonu Belfra, tam to dopiero scenarzyści zaszaleli! Mam nadzieję, że dalej będzie już tylko lepiej, bo gorzej już być nie może...

 

Za to Wataha trzyma wysoki poziom. Polecam wszystkim.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stranger things jak dla mnie super ale za to za krótkie serie i długie przerwy miedzy sezonami. Słyszałem że mają zrobić ok 5 sezonów. Ja polecam The Walking Dead, jak dla mnie jak na troche sezonów dalej trzyma poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszył też 3 sezon Gomorry
Dla fanów mafiosów i donów, świetne kino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem właśnie 1 odcinek 3 sezonu Gomorry. Trzyma poziom, bardzo dobre otwarcie sezonu. Ogólnie jest to świetny serial, bardzo dobrze się go ogląda, trzyma w napięciu oraz ma równy poziom. Team Ciro di Marzio :D.
 

Natomiast rzecz, która mnie denerwuje, to to, że posiadając legalny dostęp do najważniejszych w Polsce platform: HBO GO, NC+ z Canal+ i Netflix nigdzie nie mogę tego serialu obejrzeć zaraz po światowej premierze legalnie. W hbo ma wyjść w 2018 roku, czyli pewnie okolice wiosny. Przykre, że Polska to ciągle kraj dalszej kategorii. Już o różnicach w zawartości HboGo i Netflixa poza granicami naszego kraju nie będę się rozpisywał, bo to już w ogóle kpina z naszego kraju :(.

 

Jeszcze edit, bo chciałem Was zapytać o odczucia odnośnie drugiego sezonu Belfra. Dla mnie to jest srogie rozczarowanie, twórcy ostro polecieli z fantazją, nic nie trzyma się kupy. Pierwsza seria super, druga to dno. Skopane podstawy jak drewniana gra aktorska, słaba ścieżka dźwiękowa - ciężko zrozumieć dialogi. Absurdy fabuły: terminator Iwo vs antyterroryści; gonitwa po szkole, Ivo mimo, że ma podgląd na kamery to nie może nikogo znaleźć, ale później za pomoca podglądu rani funkcjonariusza... Dalej nie będę spoilerował, ale dla mnie to po prosu jest porażka i już nie mam nadziei na to, że na koniec wszystko złoży się w sensowną całość. USA to nie Polska, nie te realia.

Edytowane przez Cin3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TwD jestem od początku, mają lepsze i gorsze odcinki, ale jak na 8 sezonów to i tak dalej chce się oglądać :)

Zacząłem dziś Punishera :P Jak na razie całkiem spoko... 

Te serie z netflixa dużo lepsze niż te Arrow, Supergirl, Flash itd... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2017 o 09:49, Cin3k napisał:

Wczoraj oglądałem właśnie 1 odcinek 3 sezonu Gomorry. Trzyma poziom, bardzo dobre otwarcie sezonu. Ogólnie jest to świetny serial, bardzo dobrze się go ogląda, trzyma w napięciu oraz ma równy poziom. Team Ciro di Marzio :D.

wczoraj chyba pokazał się już 3 odcinek sezonu

no petarda, tam jest wszystko dopracowane idealnie :)

polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11/28/2017 o 02:24, Kamyk napisał:

wczoraj chyba pokazał się już 3 odcinek sezonu

no petarda, tam jest wszystko dopracowane idealnie :)

polecam !!!

jestem po 6tym odcinku,chyba najlepszy sezon;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przyłącze się do osób chwalących Gomorre, jeżeli ktoś z Was lubi westerny to ostatnio ogłądałem mini serial o nazwie Godless, dla mnie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam serial Banshee,trafilem na niego przez przypadek ale nie zaluje,dwa sezony w dwa dni:)

troche akcji,erotyki i co chwile jakis trup:o

bardziej dla doroslych widzow..

 

Edytowane przez Piotrek81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotrek81 napisał:

polecam serial Banshee,trafilem na niego przez przypadek ale nie zaluje,dwa sezony w dwa dni:)

troche akcji,erotyki i co chwile jakis trup:o

bardziej dla doroslych widzow..

 

Pierwsze dwa sezony spoko, pozniej robi sie tylko gorzej...

Ja ze swojej strony mogę polecić Black Sails (Piraci) oraz Vikings (wikingowie) już mają kilka lat ale oglądało się naprawde dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę odstawiłem seriale, ale oglądałem niedawno "serial" dokumentalny BBC - Błękitna Planeta II oraz Planeta Ziemia II. Polecam to absolutnie wszystkim. Genialnie nagrana przyroda w zajebistej jakości obrazu do tego lektor lepszy od Czubówny - David Attenborough - oglądać tylko z napisami bez żadnego lektora!

Uważam, że po prostu trzeba to zobaczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś "Ballers"? Może nie najwyższych lotów serial ale fajnie pokazuje klimat NFL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wandej napisał:

glądał ktoś "Ballers"? Może nie najwyższych lotów serial ale fajnie pokazuje klimat NFL

jako że mam HBO Go i interesuje się trochę sportem oglądałem, fajnie pokazuje jakim biznesem jest NFL i jakie życie mają zawodnicy i osoby z ich otoczenia.
A ktoś oglądał może "Westworld"? HBO reklamowało 2 sezon (start w kwietniu) podczas przerwy w superbowl, traktują serial poważnie, ze swojej strony sam nie wiem, dziwny, nie będę zdradzał fabuły po prostu najlepiej oglądać bez czytania o serialu, żeby nie wiedzieć za dużo na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...