Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seriale


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, luk330 napisał:

Klasa światowa to może nie, gra aktorska niektórych postaci drugoplanowych słaba i sztuczna. Główni bohaterowie ok, rola Frycza rzeczywiście mega. Aktor grający głównego bohatera (nie pamiętam teraz nazwiska) mam wrażenie, że trochę naśladuje Fabijańskiego w grze aktorskiej. Ale bardzo polecam (chociaż jak na razie mam za sobą 3 odcinki).

Chodzi mi o to, że na tle np tvn-owskich seriali i innych rodzimych 'superprodukcji', to ten serial hbo jest na światowym poziomie. Bardzo dobre zdjęcia i montaż, ścieżka dźwiękowa - gdzie da się zrozumieć dialogi między postaciami, a nie jak np w serialu canal+ belfer trzeba co chwilę przewijać, bo nie można zrozumieć języka polskiego, fajnie dobrana muzyka. Aktorzy jak Frycz, Chabior, Więckiewicz i Pazura świetnie zagrali. Dla mnie interesująca tematyka, dodatkowo żyję w tym mieście od urodzenia i jestem w stanie stwierdzić, że takie rzeczy mają miejsce - główny bohater nawiązuje do warszawskiego dilera gwiazd, rola Pazury to mix Krupy, który spowodował śmiertelne potrącenie na pasach po narkotykach z Wojewódzkim, itp.

Aktor grający główną rolę faktycznie zdaje się być drewniany, zwłaszcza jego gra głosem - ale to jest ponoć zamysł twórców i tak miało być - w książce podobno był taki sam - nie wiem, bo nie czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Cin3k napisał:

Chodzi mi o to, że na tle np tvn-owskich seriali i innych rodzimych 'superprodukcji', to ten serial hbo jest na światowym poziomie. Bardzo dobre zdjęcia i montaż, ścieżka dźwiękowa - gdzie da się zrozumieć dialogi między postaciami, a nie jak np w serialu canal+ belfer trzeba co chwilę przewijać, bo nie można zrozumieć języka polskiego, fajnie dobrana muzyka. Aktorzy jak Frycz, Chabior, Więckiewicz i Pazura świetnie zagrali. Dla mnie interesująca tematyka, dodatkowo żyję w tym mieście od urodzenia i jestem w stanie stwierdzić, że takie rzeczy mają miejsce - główny bohater nawiązuje do warszawskiego dilera gwiazd, rola Pazury to mix Krupy, który spowodował śmiertelne potrącenie na pasach po narkotykach z Wojewódzkim, itp.

Aktor grający główną rolę faktycznie zdaje się być drewniany, zwłaszcza jego gra głosem - ale to jest ponoć zamysł twórców i tak miało być - w książce podobno był taki sam - nie wiem, bo nie czytałem.

TVNowskich seriali oczywiście nie ma co porównywać, dno. Jak najbardziej ze wszystkim się zgadzam, oprócz udźwiękowienia dialogów - ja mam właśnie takie odczucie jak Ty w Belfrze, czasami nie jestem w stanie zrozumieć co mówią, ale na to wpływać może dużo innych czynników jak ustawienie audio w tv czy dekoderze. Ja ogólnie lubię klimaty gangsterskie, mafijne więc serial bardzo mnie zainteresował. Zamówiłem sobie też od razu książkę, po obejrzeniu serialu przeczytam. Jedynie co mnie trochę irytuje to ilość bluzgów pomimo tego, że sam na codzień w sumie sporo bluzgam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem ostatni sezon House of Cards

opinia króciutka - całe szczęście że był ostatni

porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcos - Mexico skończony

 

rewelacja, równie dobry jak poprzednie

polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio znudzony ostatnimi częściami Vikingów, wpadłem na The Last Kingdom. Trzy sezony łyknąłem w przeciągu tygodnia, i teraz już czekam na S04 z niecierpliwością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się pojawilo, ale jest 3 sezon True Detective i wg mnie jest to jeden z najlepszych obecnie seriali. 

Gdyby dla kogos klimat byl zbyt ciezki, to z zona moze obejrzec The Kominsky Method. Dobra komedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może już ktoś o tym pisał, ale "Dom z papieru" to jeden z najlepszych seriali, które widziałem! Mocno polecam.

Z innych Netflixowych produkcji zwróciłem uwagę na niemieckie - "Dark" był całkiem niezły, w tym roku ma być drugi sezon, a obecnie zacząłem "Pachnidło" - trochę mroczny, ale początek obiecujący...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2019 o 10:04, mravel napisał:

Nie wiem czy się pojawilo, ale jest 3 sezon True Detective i wg mnie jest to jeden z najlepszych obecnie seriali. 

Gdyby dla kogos klimat byl zbyt ciezki, to z zona moze obejrzec The Kominsky Method. Dobra komedia. 

Dobry klimat Detektywa, też polecam.
Ktoś coś z HBO ma do polecenia jeszcze? nic z tych "topów" bo to oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True Detective ,moim zdaniem najlepszy,jedynka byla spoko,dwojka srednio ale trzeci sezon wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyłka- zaginięcie dobry !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Piotrek81 napisał:

Wczoraj był pierwszy odcinek i o ile do pierwszej serii lubię do tej pory wracać to to co wczoraj obejrzałem to raczej gniot. Zobaczymy co będzie w następnym odcinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watahe 3 krecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Dev napisał:

Watahe 3 krecą

o to dobre info ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kamil-vag napisał:

o to dobre info ;) 

Z tego co słyszałem, jesienią premiera w HBO. Dla mnie najlepszy polski serial ostatnich lat, fajna obsada aktorska, dobry scenariusz, Bieszczady... czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2019 o 05:37, Piotrek81 napisał:

Gommora 4 sezon,trzyma poziom jak poprzednie.Polecam?

Moim zdaniem już trochę słabsza,  jak w większości seriali z następnymi sezonami,  ale nie powiem te 10 odcinków poszło mi szybko :)
Skończyć Gommorę i Grę o tron i się chyba na filmy trzeba przerzucić bo trochę dobrych produkcji z ostatnich lat mi uciekło odkąd hbo na pokładzie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jestem w szoku że w całym temacie nie pojawiły się 2 najlepsze seriale ever

The Office Us! Fakt 1 sezon trochę słaby ale reszta sztos!

Chłopaki z baraków! Całość wymiata;)

I The Leftover w temacie pojawiło się tylko raz?! Toż to jeden z lepszych seriali HBO. Ogromny plus za to że są 3 sezony i to co miało być wyjaśnione to wyjaśnione zostało i nie ciągneli tego na siłę dalej.

Zdecydowanie polecam te produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę również The Walking Dead, oraz Fear The Walking Dead

Supernatural może i oklepane już ale mi się tam podoba :)

The 100 również całkiem spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze względu na trudne czasy chyba czas odgrzac kotleta Seriale

co oglądacie, co warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...