Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7


tomek533

Rekomendowane odpowiedzi

W całej grupie VAG G002000 został zastąpiony G004000 i taki należy stosować obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, G002000 i G004000 oba są zielone z czego jeden to mineralny, a drugo syntetyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, turzol napisał:

W całej grupie VAG G002000 został zastąpiony G004000 i taki należy stosować obecnie.

Ooo i taka odpowiedź mi pasuje bo to już gdzieś czytałem tylko się upewniam, a jeśli chodzi o kolor to chyba logiczne by nie lać czerwonego do zielonego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dem6nek napisał:

Ooo i taka odpowiedź mi pasuje bo to już gdzieś czytałem tylko się upewniam, a jeśli chodzi o kolor to chyba logiczne by nie lać czerwonego do zielonego. 

Poczytaj trochę a zobaczysz co sie dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wesz82 napisał:

Poczytaj trochę a zobaczysz co sie dzieje?

Czyli co kolega wyżej się myli?  Nie lać tego G004000 jak pisze na korku G002000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wesz82 napisał:

Lej ten co turzol radzi.

No to też właśnie uznałem to za dobrą odpowiedź co radzi turzol, twierdzi, że G002000 został zastąpiony przez G004000 i do tego nic nie mam i tego zamierzałem się trzymać, a po chwili Ty wyskakujesz mi z tekstem 

 

21 minut temu, wesz82 napisał:

Poczytaj trochę a zobaczysz co sie dzieje?

Po co to?  Jak zrozumiałeś moją odpowiedź?  Nie czytasz ze zrozumieniem?  Uznałem odpowiedź turzol za dobrą i że zgadzam się z tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, turzol napisał:

Etykieta G 004 000

GEgI6FB.jpg

Szok i to każdy pod maską taką truciznę wozi ?. Więc co jednak mineralny? Czytałem gdzie niegdzie, że G002000 mineralny, a G004000 syntetyczny i oba zielone. Wleje ten G004000 dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Dem6nek napisał:

No to też właśnie uznałem to za dobrą odpowiedź co radzi turzol, twierdzi, że G002000 został zastąpiony przez G004000 i do tego nic nie mam i tego zamierzałem się trzymać, a po chwili Ty wyskakujesz mi z tekstem 

 

Po co to?  Jak zrozumiałeś moją odpowiedź?  Nie czytasz ze zrozumieniem?  Uznałem odpowiedź turzol za dobrą i że zgadzam się z tym. 

Chodzilo mi to co napisales ze logiczne ze jak zielony to zielony a duzo osob leje co popadnie.

Lej tej co podalem i bedzie ok.

Tylko dobrze przeprowadz wymiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I potem daj znać co z tego wyszło ponieważ dużo ludzi wymienia i nie pisze jakie wrażenia po wymianie a ten temat ciągnie się bez końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wesz82 napisał:

Chodzilo mi to co napisales ze logiczne ze jak zielony to zielony a duzo osob leje co popadnie.

Lej tej co podalem i bedzie ok.

Tylko dobrze przeprowadz wymiane.

A to przepraszam. Wolę nie skompić na aucie by potem się nie zdziwić :)

Z tą wymianą się zastanawiam czy robić bo w sumie to jest dosyć czysty ale jest go mało w zbiorniczku. Ciężko się takie coś spuszcza z tej pompy wspomagania czy gdzie to tam się spuszcza? Ja tam widzę same ładnie wygięte metalowe przewody. Pompa z bosha i tak ładnie wygląda jakby była nowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, akj123 napisał:

I potem daj znać co z tego wyszło ponieważ dużo ludzi wymienia i nie pisze jakie wrażenia po wymianie a ten temat ciągnie się bez końca.

Skoro po wymianie układ funkcjonuje jak powinien to nikt nie będzie pisał wywodów na ten temat. Inna sprawa jeśli ktoś zaleje wynalazek, wtedy postów jak widać w tym temacie całe multum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wesz82 napisał:

Poszukaj,bylo juz pisane co i jak?

Tak z samego początku coś tam było zerknę tam, a potem u siebe jak to wygląda by się z tym oswoić ;)

Ale nie obiecuję, że zrobię wymianę, jak zrobię to oczywiście złożę raport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dem6nek napisał:

Wiem, G002000 i G004000 oba są zielone z czego jeden to mineralny, a drugo syntetyk. 

na butelce jest napisane lekki olej mineralny gdzieś w tym wątku jest zdjęcie z butelki G00400M2 zamieszczone prze ze mnie na 11 stronie

 

 

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, wyzyk83 napisał:

na butelce jest napisane lekki olej mineralny gdzieś w tym wątku jest zdjęcie z butelki G00400M2 zamieszczone prze ze mnie na 11 stronie

 

 

3 posty wyżej wstawiłem foto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2018 o 16:01, Dem6nek napisał:

Tak z samego początku coś tam było zerknę tam, a potem u siebe jak to wygląda by się z tym oswoić ;)

Ale nie obiecuję, że zrobię wymianę, jak zrobię to oczywiście złożę raport?

Przeczytaj sobie post nr 503. Opisałem tam swoja wymianę. Autko zrobiło już z 2kkm bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, lukasz51237 napisał:

Przeczytaj sobie post nr 503. Opisałem tam swoja wymianę. Autko zrobiło już z 2kkm bezproblemowo.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...