Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi do A4 B6??


MDM

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym najbardziej 17' ale nie wiem czy an nich autko nie bedzie wygladało jak allroad, a na obniarzanie sie nie bede decydował. Co radzicie zostac przy seryjnych 15 czy 17??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego ty sprzedajesz swoje, czy lubelskie dołki dały juz o sobie znac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego ty sprzedajesz swoje, czy lubelskie dołki dały juz o sobie znac:P

Dołki to się omija.Sprzedaje bo potrzebuje troche kasy zainwestować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w lublinie da sie ominąc jakis dołek :wink: . Dobra my tu gadu gadu a ja tu chciiałem sie dowiedizec jak B6 w avancie wyglada na 17 calowych felach an seryjnym zawieszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym najbardziej 17' ale nie wiem czy an nich autko nie bedzie wygladało jak allroad

Nie za bardzo rozumiem dlaczego miałby wyglądać jak allroad. Skoro średnica całego koła (z oponą), będzie taka sama jak przy 15'', to przecież wygląda normalnie. Nie zmienia Ci się przecież prześwit pomiędzy błotnikiem, a kołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Rozumiem.

Widocznie mi to jakoś nie przeszkadza.

To znaczy ze tak masz. Czy posiadasz moze jakies zdjecia abym mógł zobaczyc jak to wyglada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie mam, ale właśnie przymierzam się do zmiany na 17''. Miałem w poprzednich samochodach (Passat i Golf) i nie przeszkadzało mi to, że opony miały niski profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladaj spokojnie 17 calowe - profil bedziesz mial 45 ew. 40 i bedzie ladnie A4 ubrana na lato... :cool:

Proponuje strone www.masz-gum.pl tutaj masz duzy wybor ladnych felaszek do twojego modelu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym uzyskac mniej wiecej atki efekt ale wiem że bez obnizania sie to nie uda.

Felege do siebie tez podobna bede wstawiał, jak nie taka sama, cho narazie nie wiem jaka to jeste :mrgreen:

0338ce21ef1aaa9bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa to chyba 18 calowe felgi od S6 znam goscia kotry lata na takich felach w swojej A4 sedan wyglad miodzio... tylko ze on ma obnizone fabrycznie auto co jeszcze bardziej poteguje efekt duzych felg :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam goscia kotry lata na takich felach w swojej A4 sedan wyglad miodzio... tylko ze on ma obnizone fabrycznie auto co jeszcze bardziej poteguje efekt duzych felg :twisted:

http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=84&start=0 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam goscia kotry lata na takich felach w swojej A4 sedan wyglad miodzio... tylko ze on ma obnizone fabrycznie auto co jeszcze bardziej poteguje efekt duzych felg :twisted:

http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=84&start=0 :mrgreen:

Dokladnie Hugo trafiles w 10 :cool: Fajna jest jego A4 (widzialem na zywo) ale z tego co wiem chyba ja bedzie sprzedawal wiec... :twisted: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez mam 225/40r18 na seryjnym zawieszeniu nie ma tragedii az tak wielkiej, ale do tego juz niedlugo wpadna eibachy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja pomykam na 17'' 245/45/17 świetnie wygląda na podstawowym zawieszeniu i rewelacyjnie trzyma się na zakrętach ;) . Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...