Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Licht Pakietu i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach


jaro4444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

A tak z innej beczki :-)

Czym najlepiej wyciąć otwór na białe lampki w boczkach drzwi? Ktoś ma właściwe wymiary otworu? Tam jest dosyć twardy plastik i żeby zrobić to dokładnie i równo może być problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nitroo napisał:

Dremel. Bierzesz wymiar z boczku drzwi i tyle.

Okej, logiczne. A jakiś sprawdzony sposób wycięcia? Nawiercanie małym wiertłem i wycinanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie musisz zmieniać MK dla podświetlenia w drzwiach, no chyba, że będziesz chciał zrobić pod nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zacytowany przeze mnie wcześniej tekst mówi coś innego. 

No ale ok,  jak znajdę czas będę ciągnął kable i zobaczymy co z tego wyjdzie.  

 

Edytowane przez lewiatan1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem moduł AR i nie zmieniałem MK. Dwa przewody poprowadziłem do MK (zasilanie lewych i prawych drzwi), a masa do śruby w słupku i działało. Teraz już zmieniłem MK, bo robiłem podświetlenie pod nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy!Mam taki problem przełożyłem 4xboczki z 4el.szybami ,tył dołożyłem silniczki el szyb + wiązki z drzwi  do słupka.Przód działa idealnie ,szyby działają ,lampki po otwarciu się zapalają,centralny z alarmem itd,niestety tył nie działa w ogóle.Centralny,lampki,podświetlenie klamek...Jak zakodować centralny z tyłu?Bo nie mogę nawet drzwi zamknąć i auto stoi otwarte pod blokiem.
Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, A4 B6 Multi napisał:

Koledzy!Mam taki problem przełożyłem 4xboczki z 4el.szybami ,tył dołożyłem silniczki el szyb + wiązki z drzwi  do słupka.Przód działa idealnie ,szyby działają ,lampki po otwarciu się zapalają,centralny z alarmem itd,niestety tył nie działa w ogóle.Centralny,lampki,podświetlenie klamek...Jak zakodować centralny z tyłu?Bo nie mogę nawet drzwi zamknąć i auto stoi otwarte pod blokiem.
Z góry dzięki za pomoc

Na szybko, w boczkach koło zamka masz gumowe zaśleki, wyciągasz je i kluczykiem przekręcasz bębenek do blokowania drzwi. Zamykasz drzwi i już masz zamknięte. Otworzysz je później klamką od środka. Leć szybko i zamknij auto.

Jutro posprawdzaj czy ci zasilanie dochodzi do boczków, może któryś bezpiecznik źle podpoiłeś lub tym podobne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, cysiek18 napisał:

Na szybko, w boczkach koło zamka masz gumowe zaśleki, wyciągasz je i kluczykiem przekręcasz bębenek do blokowania drzwi. Zamykasz drzwi i już masz zamknięte. Otworzysz je później klamką od środka. Leć szybko i zamknij auto.

Jutro posprawdzaj czy ci zasilanie dochodzi do boczków, może któryś bezpiecznik źle podpoiłeś lub tym podobne. 

Dzięki kolego za szybką odpowiedz odnośnie zamknięcia drzwi .Co do zasilania to ja tylko przełożyłem boczki i resztę ,ale jeszcze przewodów i bezpieczników do MK nie robiłem.Mimo tego centralny powinien chyba działać?Trzeba robić jakąś adaptacje?

Edytowane przez A4 B6 Multi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zamontować podświetlenie pod nogi ale nie chce zmieniać Mk. Zapewne mam wersję low bo z dodatkowych bajerów mam tylko elektryczne szyby z tyłu. Pomyślałem że po prostu wepne jeden listek taśmy LED w podświetlenie na suficie.
Ma to sens?
Gdzie znajdę i które to będą kabelki od lampki na suficie?

Wysłane z mojego ONE E1001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie pod nogi ogarniesz bez zmiany MK wpinając się po lampki drzwi. Było o tym pisane tutaj wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce je zamontować pod kierownicą i pod schowkiem w nogach. Ciężko będzie ciągnąć kabel z drzwi.

Wysłane z mojego ONE E1001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce je zamontować pod kierownicą i pod schowkiem w nogach. Ciężko będzie ciągnąć kabel z drzwi.

 

Wysłane z mojego ONE E1001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Tak ma szybko. To dokładasz bezpiecznik i masz już plus do lampek. Minus bierzesz z pomarańczowej kostki przy słubku A kierowcy. W jednym z przewodów pojawia się minus po otwarciu jakichkolwiek drzwi. Chyba to biało czarny ale nie pamiętam. Poszukaj na forum.

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce je zamontować pod kierownicą i pod schowkiem w nogach. Ciężko będzie ciągnąć kabel z drzwi.

Wysłane z mojego ONE E1001 przy użyciu Tapatalka


Dlaczego niby ciężko? Prosta robota. Z tyłem gorzej jeśli masz korby, bo więcej zabawy, ale jak elektryka, to bajka. Sam tak kiedyś miałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie mam mały problem albo czegoś nie jarzę. Kupiłem gotowe wiązki z końcówkami wstawiam zdjęcie tej wiązki z którą mam problem (przód strona pasażera)3303f13d210d5a2dbc8575368f16c31c.jpg3a10674a2e2d3c3ef6fc3f12c4978044.jpg jest to wiązka którą zakupiłem. Tak wygląda ułożenie starej wiązki w drzwiach3d8cac00213e71a505618c24bc4c7bce.jpg i ta w środku brązowa kostka f929dd20bcfe4452f8894a6ed9872da1.jpg idzie do wtyczki od podnoszenia szyb, a w nowej wiązsce jest taka 36bf35fdf4c66f3cb33dbcf622d5eaac.jpgdc827ab7b92d3b348c870e5b14ec0d18.jpgproszę o pomoc bo wsumie rozjeb... z robota jestem pod blokiem...

Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...