Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Licht Pakietu i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach


jaro4444

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co dokładnie chcesz dołożyć? Białe lampki, czerwone lampki, podświetlane klamki czy wszystko razem? Podaj również jaką instalację masz teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Romeck napisał:

Witajcie jest ktoś jeszcze aktualny w tym temacie? Mam pare pytan bo od tego czytania calego tematu juz sie calkiem pogubilem... Chcialem zalożyć u siebie oświetlenie w drzwiach (z tylu korby). Czy moduł komfortu AR to obsluguje w końcu czy nie? Przewodów w kostce w slupku B nie ma... 

 

Wiem że druciarstwo ale czy jest mozliwosc podpiecia lampek jakos pod mikrostyk zamka zeby nie rozbebeszac pół samochodu? 

Zrób elektrykę w tyle i od razu lampki daj bez kombinowania ja ostatnio rezałem u siebie. Efekt w temacie o mojej lalce. 

Pozdrawiam,

Darek

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce dolozyc tylko biale i czerwone lampki. Fajnie byloby zrobic pelna elektryke ale mam zbyt malo czasu na grubsza robote. Auto jest caly czas w eksploatacji a poza tym duzo gratow do pozbierania... Boczki modul wiazki... 

Mam podswietlane kratki nawiewow zapalniczke i podłokietnik podobno jest to sterowane z Mk? 

Z tego co napisał kolega Bart-S zrozumialem ze w moim przypadku nalezy "tylko" dolozyć brakujace przewody z MK do tylnych drzwi? 

Edytowane przez Romeck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł AR obsłuży. Trzeba pociągnąć do niego przewody zasilania, a masę masz przy słupku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, nitroo napisał:

Moduł AR obsłuży. Trzeba pociągnąć do niego przewody zasilania, a masę masz przy słupku.

O to mi chodzilo :)

Czyli jak dobrze rozumiem musze z modulu pociagnac jeden przewód na lewe drzwi a drugi na prawe? Wedlug schematu jesli dobrze rozczytuje na lewe drzwi T16(II) /2 czyli z drugiego konektora modułu drugi pin? I prawe drzwi T16(II) /1- pierwszy pin? I wszystko do slupkow w 14 pin kostki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z forum:

Moduł komfortu nie ma nic do światełek w tapicerce drzwi - kupujesz lampki i podłączasz je do sterownika drzwi (zwanego inaczej silniczkiem szyb). Jeśli chodzi o przód - zasilanie obu lampek podpinasz do pinu nr 13 a masę do pinu 21 w gniazdku 32 pinowym. Natomiast z tyłu zasilanie lampek ułatwiających wsiadanie w pin 2 w 16-pinowej (brazowej) wtyczce w module drzwi. Zasilanie lampki ostrzegawczej - pin 3 w 16-pinowej (brazowej) wtyczce w module drzwi. Masa wspólna z pinu 6 w tej samej wtyczce. To wszystko.

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2010 o 04:30, Bart-S napisał:

Irku - w przypadku instalacji pakietu oświetlenie w boczkach z korbami, lampki zasilane są bezpośrednio z modułu komfortu.

To jak to w koncu jest bo juz nic nie rozumiem... 

Edytowane przez Romeck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nitroo napisał:

Moduł AR obsłuży. Trzeba pociągnąć do niego przewody zasilania, a masę masz przy słupku.

Najpierw piszesz tak a pozniej wklejasz cytat z forum ze mam sie z tylko wpiąć w 16-pinowa kostke... Dodam raz jeszcze ze mam z tylu korby a w słupku B nie ma przewodu w pinie 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200569 - Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb - 1200569 - Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb - 2

Musisz pociągnąć przewód z MK przez słupek do wtyczki (zielono/niebieski a następie szaro/żółty przewód)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lipmar1789 napisał:

200569 - Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb - 1200569 - Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb - 2

Musisz pociągnąć przewód z MK przez słupek do wtyczki (zielono/niebieski a następie szaro/żółty przewód)

I o to mi chodziło dzięki wielkie. I zmienic kodowanie na 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Romeck, napisałem Ci jasno i wyraźnie nr pinów z modułu komfortu, o które prosiłeś i czarno na białym dostałeś info, że moduł AR obsłuży lampki. Reszta wypowiedzi dotyczyła podłączenia w przypadku el. szyb. Wystarczyło trochę chęci, żeby przejrzeć temat, a nie truć co chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy bedzie miał ktoś taki schemat tylko że przednich drzwi podpięcia i kolory jak na tych tylnych schematach szukam i szuka i znależć nie moge same schematy tylnych a w ogolnych ogólnych schematach elektrycznych ponad połowa linków nie działa masakra ,bardzo byłbym wdzieczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2019 o 11:31, GisGG napisał:

Witam a czy bedzie miał ktoś taki schemat tylko że przednich drzwi podpięcia i kolory jak na tych tylnych schematach szukam i szuka i znależć nie moge same schematy tylnych a w ogolnych ogólnych schematach elektrycznych ponad połowa linków nie działa masakra ,bardzo byłbym wdzieczny 

Przeszukaj temat, to znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GisGG Pin 21 masa (brazowy) Pin 13 plus tylko jego musisz sobie dołożyć bo go nie ma w kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok a illuminacja klamki no i oczywiśnie kolory przewodów ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GisGG iluminacja Pin 6 kolor niebieski to jest chyba  ten sam kabel co do podswietlenia przycisku od szyby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wiem że temat był już rozpracowany mam takie pytanie odnośnie zamontowania elektrycznych szyb tyl audi a4 b6 mam rozebrane auto bezpiecznik  s 280 i s23 zasilone i niewiem co z tym can inklinacja o to z tym chodzi mam od słupka b do a ale gdzie dalej to podlaczyć  gdzie mają być wpięte z góry dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Bo nie wiem czy dobrze kombinuje. Tył korby. Lampki w drzwiach czerwone. Chce dolozyc niezalezne podswietlenie nog. Jak podepne sie w kable przed kostka w slupku B po lewej stronie w kabel brazowy (11) i szaro/zolty (14) to lampki zaswieca? 

A w jakie kolory w przednich slupkach przed kostkami z elektryka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...