Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Licht Pakietu i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach


jaro4444

Rekomendowane odpowiedzi

Nie cały. Dla lepszego dostępu odkręć fotel i odchyl wykładzinę

Bardziej mi chodziło o to ze muszę pociągnać nową wiązkę z modułu do słupka z prawej strony (słupek B )

Bo z tego co pamiętam te kable lecą pod prawym fotelem potem gdzieś pod tunelem lecą na lewa stronę auta i do modułu

Edytowane przez Rzeznik533
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie podłączyłem kable ze słupków a do słupków b do komfortu sie nie pchałem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie podłączyłem kable ze słupków a do słupków b do komfortu sie nie pchałem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Aha w ten sposób bo ja mam gotowa wiązkę z kostkami i tam myślałem aby je podmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałem i poszedłem na łatwiznę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiesz to zależy co dla kogo jest łatwizna, ja taka elektrykę w takich autach ogarniam jak kucharz budowlankę wiec mógł bym coś spierdzielić :)

Dzisiaj podłubałem troche w jednych drzwiach i z tego co widze stara wiazka pod korby ma 7cienkich kabelków natomiast nowa 4labo 5 nie pamietam juz, podłaczyłem nowa instalacje do słupka B do silniczka szyb i do zamka tapicerki nie podłaczałem, zamek nie reakuje ktos podpowie dlaczego, silniczek musi miec napiecie aby zamek działał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zrobiłeś adopcje w module komfortu bo na korby zamek sterowany jest z modułu komfortu a z szybami elektrycznymi zamek sterowany jest od sterownika który znajduje sie w silniczku

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zrobiłeś adopcje w module komfortu bo na korby zamek sterowany jest z modułu komfortu a z szybami elektrycznymi zamek sterowany jest od sterownika który znajduje sie w silniczku

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie zrobiłem, a nawet jak to zrobie to i tak chyba zamek nie będzie zamykał i otwierał drzwi bo nie mam narazie w planie zmieniać instalacji moduł komfortu a słupek B

w te chłodniejsze drzwi chciałem wrzucić w drzwi nowa wiązke i założyc nowa tapicere i tak smigać ale brak reakcji zamka mnie zniechęcił w tym tygodniu chyba zmienie przednia tapicerke, bo tam chyba wszystko będzie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedniej tapicerce to tylko klamkę trzeba zmienić z przełącznikami w przednich drzwiach. Nie wiem czy zauważyłeś ze w starej wiązce idą inne przewody i w innych pinach sa. A ta wiązkę ktora wyjęłaś to masz tez w niej dolne podświetlanie drzwi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedniej tapicerce to tylko klamkę trzeba zmienić z przełącznikami w przednich drzwiach. Nie wiem czy zauważyłeś ze w starej wiązce idą inne przewody i w innych pinach sa. A ta wiązkę ktora wyjęłaś to masz tez w niej dolne podświetlanie drzwi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

w obecnej wiazce mam tylko czerwone podświetlenie lampka poz zamkiem a w nowej tapicerce mam podswietlona klamke, czerwona lampke pod zamkiem i biała na dole

czyli jeśli dobrze zrozumiałem to nowa instalacja przednich drzwi tez nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przednich drzwiach powinna pasować jeśli chodzi k instalacje ze słupka do silniczka szyby a z silniczka szyby musisz dać nowa kiedy chcesz mieć podświetlane klamki i dolne białe lampki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przednich drzwiach powinna pasować jeśli chodzi k instalacje ze słupka do silniczka szyby a z silniczka szyby musisz dać nowa kiedy chcesz mieć podświetlane klamki i dolne białe lampki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wszystkie boczki kupiłem kompletne z instalacja, wiec powinno być ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o ile twój moduł komfortu obsługuje elektryczne szyby

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

przód raczej tak :grin: a nad tyłem jeszcze sie zastanowie bo dużo roboty przy tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty z tylu i przodu masz korby bo trochę nie rozumiem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie przód elektryka dlatego wyrzej był emot ikon

zastanawia mnie jeszcze tylko czy jak zmienie przednia tapicer to wszystkie lampki będa świecić, bo tak zerknęłem do kostki tylnego boczku to podświetlenie klamki i przycisku to jeden kabel czerwona lampka to drugi kabel a biała to trzeci nie wiem jak przód pewnie też wszystko rozbite, ale tu sprawa prosta ewentualna przeróbka to zmostkowanie białej lampki z czerwona.

W tylnych drzwiach jest jakis kabel aby podłaczyć na pare miesiecy podswietlenie klamki pod pozycyjne ?

Pprzód złożony wszystko p&p z tyłem walczę na zimę szybki nie będą działały, ale staram się znależć prąd do podświetlenia klamki, znajde prad po właczeniu pozycji w wiazce do zamka (wiazka puki co stara na korbe)?

Edytowane przez Rzeznik533
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz pociągniętych kabli to w wiązce na korbę nie znajdziesz podświetlenia chyba ze pociagniesz kabel ze słupka a do słupka b

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To ty z tylu i przodu masz korby bo trochę nie rozumiem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie przód elektryka dlatego wyrzej był emot ikon

zastanawia mnie jeszcze tylko czy jak zmienie przednia tapicer to wszystkie lampki będa świecić, bo tak zerknęłem do kostki tylnego boczku to podświetlenie klamki i przycisku to jeden kabel czerwona lampka to drugi kabel a biała to trzeci nie wiem jak przód pewnie też wszystko rozbite, ale tu sprawa prosta ewentualna przeróbka to zmostkowanie białej lampki z czerwona.

W tylnych drzwiach jest jakis kabel aby podłaczyć na pare miesiecy podswietlenie klamki pod pozycyjne ?

Pprzód złożony wszystko p&p z tyłem walczę na zimę szybki nie będą działały, ale staram się znależć prąd do podświetlenia klamki, znajde prad po właczeniu pozycji w wiazce do zamka (wiazka puki co stara na korbe)?

Czemu wszystkiego na raz nie robisz podłączenie tylu to kwestia 5 godzin

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz pociągniętych kabli to w wiązce na korbę nie znajdziesz podświetlenia chyba ze pociagniesz kabel ze słupka a do słupka b

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To ty z tylu i przodu masz korby bo trochę nie rozumiem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie przód elektryka dlatego wyrzej był emot ikon

zastanawia mnie jeszcze tylko czy jak zmienie przednia tapicer to wszystkie lampki będa świecić, bo tak zerknęłem do kostki tylnego boczku to podświetlenie klamki i przycisku to jeden kabel czerwona lampka to drugi kabel a biała to trzeci nie wiem jak przód pewnie też wszystko rozbite, ale tu sprawa prosta ewentualna przeróbka to zmostkowanie białej lampki z czerwona.

W tylnych drzwiach jest jakis kabel aby podłaczyć na pare miesiecy podswietlenie klamki pod pozycyjne ?

Pprzód złożony wszystko p&p z tyłem walczę na zimę szybki nie będą działały, ale staram się znależć prąd do podświetlenia klamki, znajde prad po właczeniu pozycji w wiazce do zamka (wiazka puki co stara na korbe)?

Czemu wszystkiego na raz nie robisz podłączenie tylu to kwestia 5 godzin

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

chyba wiecej niz 5godzin, poza tym wczoraj dopiero zamówiłem vcds-a wiec nie zostawię auta z otwartymi drzwiami, nie wiem jeszcze czy mój moduł obsługuje 4xelektryke, podświetlenie podciągnełem z foteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam silniki w drzwiach przód B tył A. Chciałbym założyć ori wiazke z klamkami podświetlanymi i lampki cZerwona i biała w drZwi. Czy w te silniki wepnę się kostka z tej wiązki i czy będzie wszystko działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...