Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] 225/40/18 na zime jeździł ktoś


lomaz1

Rekomendowane odpowiedzi

ale przy niskim profilu opona mniej sie bedzie "ukladala" do sniegu i lodu i bedzie zapewne gorzej.

tez chcialem sobie na zime 17'' wrzucic, ale zostane przy balonach, zawsze to jak zachacze o jakis kraweznik latajac bokiem nie bedzie szkoda opony,a i felgi nie rozwale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdzę cały czas na takim rozmiarze-żadnych problemów,no chyba,że śniegu było dużo,to wtedy ciężko wyjechać rano z miejsca,gdzie zaparkowane jest auto,ale normalnie nie miałem problemów-podstawa to nowe gumy przy tym rozmiarze,bo jak trochę zużyte już-to możesz się ślizgać pod górkę z FWD :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem koła 225/50/17 z oponami Continental Contiwinter Contact TS810. Czekam na przesyłkę. Teraz mam 235/40/18. Boje się jak cholera, jak będzie się na tym jeździło, ale mam nadzieję,ze dadzą radę (tylko opony używki). Nie byłem pewien, czy do s- lina podejdą 16", poza tym zimy u nas długie, wiec fura też musi wyglądać, choć bezpieczeństwo bardzo ważne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam 16 ale dostalem nawet nowe oponki 18 na zime i sie zastanawilem czy jakis tanich felg nie kupic i pomalowac na czarno ale cos czuje ze jeszcze przelatam na 16 ta zime ,napewno by to fajnie w zime wygladalo ale właśnie to bezpieczeństwo :rolleyes:ponoc ciężko sie jezdzi w zaspach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...