Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zablokowany 'trzymacz' kubków, napojów w Audi A4 '99/'00


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Problem jak wyżej. Rzecz trywialna, wiadomo gdzie się znajduje, ale dla pewności dodaje niżej (czerwone zaznaczenie):

kokpit.png

[notabene to wnętrze mojej audi :P]

No i właśnie ten mały drobiazg nie chce mi się wysuwać. Jak sobie z tym poradzić? Co prawda cos już tam próbowałem zrobić (podważałem śrubokrętem) ale nic nie ruszyło a tylko porysowałem okolice.

No i oczywiście korzystając z okazji wspomne o tym, że charakerystycznie już dla zestawu audio Audi Chorus nie działa mi poprawnie potencjometr. Zna ktoś może kogoś kto by to za uczciwe pieniądze, uczciwie to naprawił? Czy lepiej zmienić sobie radyjko (mam nowego Pioneera na stanie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagasz plastik- podwazajac go(ten na okolo awaryjnych, Twojego uchwytu na napoje, przyciskow od przeciwmgłowych). Mozesz sobie wczesniej wypiac ramke zeby bylo latwiej podwazyc dekor od kubka itd (ta na okolo radia i climatronica-rozniez na zatrzaskach). Po zdemontowaniu tego dekoru zobaczysz sruby od cup holdera, wyciagnij sobie go i zobacz co mu sie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało bez zdejmowania ramek. Jak kupiłem swoją, to też to miałem. Jednocześnie delikatnie wciskałem i podważałem z boku... paznokciem ;) po kilkunastu sekundach lekko się otworzyło, a wtedy no to już wiadomo, wyciągnąłem i ruszałem przód-tył, krótko mówiąc - rozruszałem troszkę towarzystwo :wink4: jak już pracowało bez mojej pomocy zamknąłem i kilkakrotnie wciskałem wysuwając i chowając. Do dziś dnia wysuwa się delikatnie. Po prostu się przykurzyło i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cupcholder wysuwasie za pomocą zwijanej spreżyny, może puściło jej mocowanie i dlatego ci sie nie wysówa samoczynnie., zeby do niej dojśc proponuję wyjąc go całego , zdjąc panel przedni, i mocno szarnpąc za szufladke i bedziesz miał go rozeranego i sprawdzisz czy wszystko ok, ze spręzyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęstszą przyczyną tego że nie wysuwa się uchwyt jest jego zalanie colą czy kawą co powoduje że się blokuje. Mój szwagier wylał kawę w mondeo na uchwyt zamknął i do dziś go nie umie otworzyć tak się skleiło :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem dokladnie to samo u siebie:P i tak samo problemem byla rozlana pepsi ktora wszystko pokleila:P

i to samo moge powiedziec o radyjku, dokladnie ten sam problem. tak jak kolega pisze wyzej wymiana okolo 100-150 zl a co najlepsze prawdopodobnie zero gwarancji na to ze radyjko pohula dluzej niz 2 tygodnie (moze a nie musi) ze wzgledu na to ze to tak samo prawdopodobnie najwieksza wada tego radia:P ja osobiscie wymienilem na radyjko Alpine iDA-X311RR (rr-czerwone podswietlenie:P)

Prezentuje sie wrecz wysmienicie !!!!!!!!!!!! czerwone podswietlenie przyciskow i wyswietlacz z bialym podswietleniem :) Goraco polecam gdyby ktos mial mozliwosc i mial jakiekolwiek wahania:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie prawdopodobnie poprzedni właściciel wylał pepsi, zakleila uchwyt na kubek,  klawisze prawe od klimatronika i popielniczke. Obecnie wszystko udało się wyczyścić i uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...