Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwazalem też Allroada, ale nie moglem znalezc fajnego 3.0TFSI. 3.0TDI szału nie robi, a tym razem chciałem mieć samochód który potrafi jezdzic

poza A4 to w zadnym innym aucie 3.0 TDI juz tak nie jezdzi :wink4:

nie prawda

z tego co miron pisal kiedys to a4 3.0tdi wazy prawie 1800kg

dla porownania a6 3.0tdi wazy 1760kg+ ( czyli praktycznie tyle samo ... pewnie troche "kg" zalezy od wyposazenia

a8 tez nie jest ciezsze poniewaz spora czesc to aluminium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego Audi podaje gorsze osiagi dla kazdego z nich ? Jezdzilem A6 , Q7 i A4 z tym silnikiem wiec mam dokladne porownanie.Nic nie jezdzilo tak jak A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0TDI 0-100

a4 b7 7.2s / 6.8

a6 c6 7.2s tip / 6.9 man

a8 d37.3s

a4 b8 6.1s

( takie dane znalazlem w internecie ) wiec ... nie wiem czy sa takie znaczace roznice

wg mnie a4 i a6 jada bardzo podobnie ( tez jechalem oboma ) ... chociazby nawet dlatego ze masa obu aut jest praktycznie taka sama ( jesli to prawda ze a4 wazy pod 1800kg )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto..alcantara robi robotę :kox: :kox:

Kiedyś tak się zastanawiałem ..jakbym był osobnikiem srającym pieniędzmi to bym oscylował między Q7 a Range Roverem ( sport )..i kurna do tej pory nie mogę się zdecydować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto..alcantara robi robotę :kox: :kox:

Kiedyś tak się zastanawiałem ..jakbym był osobnikiem srającym pieniędzmi to bym oscylował między Q7 a Range Roverem ( sport )..i kurna do tej pory nie mogę się zdecydować :decayed:

Ja tam nie miałbym rozterek - kupiłbym obydwa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Range Roverem ( sport )..i

o to to wiedzalem ze o czyms zapomnialem ........ RR sport bije wszystko na glowe :cool1:

3.0TDI 0-100

a4 b7 7.2s / 6.8

a6 c6 7.2s tip / 6.9 man

a8 d3 7.3s

a4 b8 6.1s

( takie dane znalazlem w internecie ) wiec ... nie wiem czy sa takie znaczace roznice

wg mnie a4 i a6 jada bardzo podobnie ( tez jechalem oboma ) ... chociazby nawet dlatego ze masa obu aut jest praktycznie taka sama ( jesli to prawda ze a4 wazy pod 1800kg )

ja opieram sie na oficjalnych danych producenta a wedle niego A6 w sedanie i manualu to 1745 kg a A4 1655kg.To prawie 100kg , jak dodamy do tego ze zawsze A6 jest bardziej dopasione bo lezy w innym pulapie cenowym to roznica bedzie ze 150-200 kg.To bardzo duzo.

Odnosnie suchych liczb to jedzilem ostatnio A4 B8 2.0TFSI i 3.0 TDI bo pomalu mysle o jakis zmianach i na na papierze te auta wygladaja bardzo podobnie roznica 0.5 sek do setki a w praktyce i na drodze roznica 0d 100 w gore to inna galaktyka i dokladnie tak samo jas przypadku A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to to wiedzalem ze o czyms zapomnialem ........ RR sport bije wszystko na glowe :cool1:

Nie ukrywając.. kanty RR bardziej mnie kręcą niż owale Q7..obydwa auta są piękne..ale RR na mocnej glebie i dużej feldze robi robotę :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RR tez mi sie podoba, zwlaszcza MY2011 - wyglada super z zewnatrz i mam bardzo fajne wnetrze.

Niestety moj luzny stolec skonczyl sie na Q7 a na mysl o RR MY 2011 dostalem zatwardzenia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RR tez mi sie podoba, zwlaszcza MY2011 - wyglada super z zewnatrz i mam bardzo fajne wnetrze.

Niestety moj luzny stolec skonczyl sie na Q7 a na mysl o RR MY 2011 dostalem zatwardzenia :polew:

Rosemeyer i tak szacun , bo kupe siana pewnie wydales :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RR tez mi sie podoba, zwlaszcza MY2011 - wyglada super z zewnatrz i mam bardzo fajne wnetrze.

Niestety moj luzny stolec skonczyl sie na Q7 a na mysl o RR MY 2011 dostalem zatwardzenia :polew:

Rosemeyer i tak szacun , bo kupe siana pewnie wydales :cool1:

Właśnie ile ? :decayed:

..ale jest jeszcze jedna różnica do RR dodają bezpośrednie grzanie :decayed::kox:

modelka_i_range_rover_11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja opieram sie na oficjalnych danych producenta a wedle niego A6 w sedanie i manualu to 1745 kg a A4 1655kg.To prawie 100kg , jak dodamy do tego ze zawsze A6 jest bardziej dopasione bo lezy w innym pulapie cenowym to roznica bedzie ze 150-200 kg.To bardzo duzo.

A6 ma inne przełożenia skrzyni,np manual w A4 przy 115km/h musisz wrzucić 4,a w A6 dopiero przy 130,jedynkę też ma dłuższą,stąd pewnie te niewielkie różnice w osiągach mimo różnicy wagi.

a Q7 elegancko wyposażona :good:

klimacik w środku musi być konkretny :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja opieram sie na oficjalnych danych producenta a wedle niego A6 w sedanie i manualu to 1745 kg a A4 1655kg.To prawie 100kg , jak dodamy do tego ze zawsze A6 jest bardziej dopasione bo lezy w innym pulapie cenowym to roznica bedzie ze 150-200 kg.To bardzo duzo.

A6 ma inne przełożenia skrzyni,np manual w A4 przy 115km/h musisz wrzucić 4,a w A6 dopiero przy 130,jedynkę też ma dłuższą,stąd pewnie te niewielkie różnice w osiągach mimo różnicy wagi.

a Q7 elegancko wyposażona :good:

klimacik w środku musi być konkretny :cool1:

no to tym bardziej ........, dlatego jak jechalem A6 3.0 TDI to mi sie wydawalo ze moje BRD po programie jedzie lepiej i pewnie lepiej nie jedzie ale tak samo a wsiadasz do A4 3.0 i m masz osiagi sportowego auta........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura :kox: i ten silnik :good: a nie myslales o bmw x6? mi sie one bardzo podobaja ale nie wiem czy w tych samych pieniadzach sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm szczerze? nie jestem fanem póki co tego typu furek, ale żadnym z powyższych które tutaj wymienialiście nie pogardziłbym. Zarówno Q7, RR czy X5 budzą respekt na drodze :kox: :kox: :kox:. Jeżeli chodzi o stylizację z zewnątrz najbardziej podoba mi się X5 no i ponoć napęd wymiata, tak jak ktoś napisał gdyby zamknąć oczy miałoby się wrażenie iż prowadzi się osobówkę - opinia na podstawie przeczytania paru testów o tymże autku.

fura :kox: i ten silnik :good: a nie myslales o bmw x6? mi sie one bardzo podobaja ale nie wiem czy w tych samych pieniadzach sa

nie praktyczne ale Piękne :kox:

póki co gdybym nie miał co z pieniędzmi zrobić sprawiłbym sobie 6tkę BMW bądź RS6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co gdybym nie miał co z pieniędzmi zrobić sprawiłbym sobie 6tkę BMW bądź RS6 :decayed:

mozna X6 M i ma sie dwa w jednym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko X6 jest 4-ro osobowe :wallbash: auto piękne, wczoraj kupiliśmy z ojcem poliftowe Q7 z 2009 roku, co prawda 3.0 tdi clean diesel bo 4.2 poliftowe cholernie drogie, ale zbiera się też fajnie :decayed: to jest 5 miejscowy czy 7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko X6 jest 4-ro osobowe :wallbash: auto piękne, wczoraj kupiliśmy z ojcem poliftowe Q7 z 2009 roku, co prawda 3.0 tdi clean diesel bo 4.2 poliftowe cholernie drogie, ale zbiera się też fajnie :decayed: to jest 5 miejscowy czy 7?

5cio - nie ma 7os ciezarowek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa nie wiedziałem, że to wersja ciężarowa :) no tak niestety u nas są te badziewne kratki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...