Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że masz Audi Misic Interface. Czy jedyna opcja obsługi iPhone 4 w opcji ipod z widocznymi albumami, wykonawcami itd. to instalacja tego fejsa czy wystarczy jakiś kabelek :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz Audi Misic Interface. Czy jedyna opcja obsługi iPhone 4 w opcji ipod z widocznymi albumami, wykonawcami itd. to instalacja tego fejsa czy wystarczy jakiś kabelek :eusathink:

musisz miec AMI, albo jakiś adapter, bo inaczej nie da rady. Np. Naviservice ma jakąś swoja "wariację" na temat AMI.

Ja ze srajfona nie korzystam, mam na stałe podpięte USB 32GB i w zupełności mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze czyszczenie fotela Gliptonem - za każdym razem mnie zadziwia ten specyfik :)

4628c5ff8714b549.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze to swoje fotele tym traktujesz tak ? niewiem czy to dobry pomysl skora w audi nie jest najwyższych lotów rownie dobrze zamiast brudu może byc to kolor , za jakis czas pojawia sie prześwity wiem bo kolega robił to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze to swoje fotele tym traktujesz tak ? niewiem czy to dobry pomysl skora w audi nie jest najwyższych lotów rownie dobrze zamiast brudu może byc to kolor , za jakis czas pojawia sie prześwity wiem bo kolega robił to samo

a jakim srodkiem?

poki co jestem spokojny bo w miare regularnie czyszcze kierownice i jest ok.

podczas czyszczenie siedziska "wyszla" cala mase granatowego koloru z jeansow, a reszta jest z oparcia.

zwazywszy ze dawno foteli nie czyscilem to raczej jest to brud i resztki wczesniejszych kosmetykow niz kolor.

a tak przy okazji - idzie nowe http://www.worldcarfans.com/112022341530/next-gen-audi-q7-mule-caught-testing

jak to auto bedzie lzejsze o te 350kg to przy obecnych silnikach i ich osiagach bedzie smigac za***iście, a ekonomika 4.2tdi przebilaby 3.0tdi A6 C6.

ciekawe tylko czy zostawia 4.2tdi czy jednak "flagowego" tdi zrobia z obecnego 3.0tdi 313KM i po lekkiej kuracji dadza mu kilka KM wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zakonczylem "test" spalania.

Z racji tego ze FIS 1 pokazuje spalanie z "przejazdu" a FIS 2 mam z max okresu i mieszanej jazdy postanowilem sprawdzic ile tak naprawde to auto spala w miescie.

25.02 zatankowalem rowniotkie 40l - zeby ten "test" nie trwal wieki i zebym o nim nie zapomnial :)

14.03 z zasiegiem 10km pojawilem sie ponownie na stacji.

W tym czasie przejechalem 350,7km wychodzi wiec na to ze spalanie z 100% miasto i dosc krotkimi trasami (glownie Rosola-Domaniewska) wynosi 11,4 - szok!

Przez ten czas jezdzilem normalnie jak kazdego dnia bez zadnego specjalnego ecodrivingu itp. Rano stalem troche w korku, popoludniu rowniez - ot normalna jazda w w-wskich warunkach z Ursynowa na Mokotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pieknie, bo mi spalanie na tym odcinku nie chce zejsc ponizej 15-16l :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pieknie, bo mi spalanie na tym odcinku nie chce zejsc ponizej 15-16l :)

w sumie to nie ma sie co dziwic bo jednak troche inne auta mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zakonczylem "test" spalania.

wychodzi wiec na to ze spalanie z 100% miasto i dosc krotkimi trasami (glownie Rosola-Domaniewska) wynosi 11,4 - szok!

Nieźle. Też za chwilę czeka mnie kolejne tankowanie to sprawdzę dokładnie ile mi pali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosemeyer, nie szkoda ci dopuszczać, żeby w baku było tak mało paliwa? Co do spalania to mój Hilux 2,5 d4d 120KM pali średnio 12 litrów ON :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosemeyer, nie szkoda ci dopuszczać, żeby w baku było tak mało paliwa?

Nie no nie przesadzajmy... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letni setup juz prawie ready :)

Felgi polakierowane na Audi Granit L8AU i dodatkowo zabezpieczone C5 Gtechniq'a - super sprawa, polecam :thumbup1:

Fotki trochę średnie, bo robione telefonem przy swietle garazowym, ale lepsze wrzuce za jakiś tydzien jak zrobie stage II letniego setupu ;-)

76880a55e625e361.jpg

6f15b64338f25cf2.jpg

ad6a34dbc3111453.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio kolorek :thumbup1:

Co daje ten specifik " C5 Gtechniq'a"

tu wkroczylem na pole Makkiego :)

zabezpiecza fele - latwiej je trzymac w czystosci i oczywiscie super kropelkuje :banan:

http://poland.gtechniq.com/sklep-2/3s-dla-samochodow/powloki-zewnetrzne/c5-wheel-armour/

---------- Post added at 16:21 ---------- Previous post was at 16:21 ----------

To są 21":question::kox:

no tak - to te same co mialem tylko w nowym kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To efekt zabombisty :shock3::slina:

wystarczy przechylic felge albo dmuchnac i wszystko od razu splywa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście wyszedł kolorek. Kiedy zakładasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...