Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

niezle bolidy :naughty:

jednak jak dla mnie to poprzedni cayenne juz sie bardzo zestarzal i duzo bardziej traci mycha niz Q7 sprzed liftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak jak dla mnie to poprzedni cayenne juz sie bardzo zestarzal i duzo bardziej traci mycha niz Q7 sprzed liftu

zgadzam sie Q7 dalej wyglada mlodo w przeciwienstwie do prosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dach szklany OpenSky

Jeszcze nie przecieka? :gwizdanie:

W ASO jak zamawiałem z ojcem A5, przy opcji szyberdach padło pytanie czy mamy go w Q7.

Poinformowali nas o tym problemie, występuje w Q7, nawet nie wiedzą jak to rozwiązać :gwizdanie: My na szczęście nie mamy :good:

nie, a jak zacznie to mam to w d... bo mam 5lat gwarancji.

Swoja droga to pierwsze slysze o takim przypadku, a gdyby to byl jakis masowy problem to mialbym info z pierwszej reki.

Witam,

Rosemeyer gratuluje zakupu, fureczka cudowna po prostu kwintesencja tego jak moze wygladac idealna q7, osobiscie tez jestem na etapie szukania nawet mialem upatrzona furke w de, lecz niestety ktos mnie ubiegl, mozna wiedziec czy kupowales w pl czy z de oraz jaki masz tam przebieg, a pytam bo sam szukam q7 z 5 letnia gwarancja z tym, ze to jest albo 5 lat albo 100 tys km w zaleznosci co nastapi szybciej.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka super, ale ja wymieniłbym lampy przód i tył wraz z kierunakmi na te po FL. :cool1: Od razu samochód lepiej wygląda szczególnie z tylu dzieki lampom bo te niestety brzydkie są :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak patrzę to widzę że felga trochę mała :gwizdanie:

No 21" to nie jest to :kox::decayed: :decayed:.

Rosemeyer auto po prostu mega, oby się sprawowało :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu gadać super auto i do tego ten silnik :good:

Jedynie to że więcej miejsca potrzeba na zaparkowanie tego.Ja może nie gustuje w takiego typu autach bo dla mnie A6 C6 to już bardzo duże jest

Z tego pokroju aut jechałem tylko Range rover 3.6 TDV8 wersja VOGUE.Auto na pełnym wypasie łącznie z wysuwanym stopniem pod drzwiami.Jak na razie za duże dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pojechałeś po bandzie z kupnem "troszkę" większego samochodu :naughty:

gratuluje zakupu fajne autko a silniczek miodzio. Koles testował tuarega 5.0 z Q7 4,2 na t.. turbo niestety wybrał WV ale moim zdaniem Q7 lepiej wypadła, oby dobrze Ci sie sprawowoała.

przez krótka chwilę tez sie nad tym zastanawiałem, ale wg mnie Touareg podobniej jak Cayenne juz nieco trąci mychą - w każdym razie dużo bardziej niż Q7. No i ta V10tka to jakiś mega pijak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypada spalanie Twojej?

w miescie 15-16, a w trasie przy normalnej, "nie emeryckiej" jezdzie wychodzi ok 10

Porownując to do BRD to nie ma zbyt duzej roznicy - w miescie mialem 11-12, a w trasie ok. 8, przy takiej samej jezdzie jak obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownując to do BRD to nie ma zbyt duzej roznicy - w miescie mialem 11-12, a w trasie ok. 8, przy takiej samej jezdzie jak obecnie.

:shocked: 2.0 dajsel tyle pali :shocked:

w mieście nawet ciut więcej niż mój dresowóz, trasa mniej więcej to samo, ze wskazaneim, ze mój mniej :decayed:

kiblowate te motóry 2.0 tdi jednak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od "nogi" jaką ma kierowca ;) moje 2.0 pali zdecydowanie mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura fajna, dam 1/2 głowy, że nigdy więcej nie kupisz zwykłaj małej osobówki, jazda taką krową to swoista klasa :good: poczucie bezpieczeństwa itp. itd. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura fajna, dam 1/2 głowy, że nigdy więcej nie kupisz zwykłaj małej osobówki, jazda taką krową to swoista klasa :good: poczucie bezpieczeństwa itp. itd. :good:

Oj zdecydowanie masz rację, a wczorajszy dzień i jazda w wysokich zaspach tylko mnie w tym utwierdzają :)

Szkoda tylko, że esp nie da się wyłączyć, bo auto pięknie staje bokiem - szkoda tylko ze na dość krótko :(

A co do spalania, to sam jestem zaskoczony tak niedużą różnicą między BRD. Podobnie jest zresztą z Q7 3.0TDI - różnica w spalaniu między 4.2 jest nieduża, a fun z jazdy przy 4.2 to zupełnie inna liga.

Przy umiejętnym ruszeniu i wykorzystaniu wszystkich Nm ciąg jest naprawdę straszny. Jak jechałem kiedyś tak z ojcem, to usłyszałem tylko "o k**wa!" a po chwili jak doszedł do siebie, to stwierdził, że ostatni raz czuł coś takiego w szybowcu na wyciągarce :)

Znajomy za ok 1-2tyg odbierze V12tkę - tam to dopiero będzie masakra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura fajna, dam 1/2 głowy, że nigdy więcej nie kupisz zwykłaj małej osobówki, jazda taką krową to swoista klasa :good: poczucie bezpieczeństwa itp. itd. :good:

Oj zdecydowanie masz rację, a wczorajszy dzień i jazda w wysokich zaspach tylko mnie w tym utwierdzają :)

Szkoda tylko, że esp nie da się wyłączyć, bo auto pięknie staje bokiem - szkoda tylko ze na dość krótko :(

A co do spalania, to sam jestem zaskoczony tak niedużą różnicą między BRD. Podobnie jest zresztą z Q7 3.0TDI - różnica w spalaniu między 4.2 jest nieduża, a fun z jazdy przy 4.2 to zupełnie inna liga.

Przy umiejętnym ruszeniu i wykorzystaniu wszystkich Nm ciąg jest naprawdę straszny. Jak jechałem kiedyś tak z ojcem, to usłyszałem tylko "o ku***a!" a po chwili jak doszedł do siebie, to stwierdził, że ostatni raz czuł coś takiego w szybowcu na wyciągarce :)

Znajomy za ok 1-2tyg odbierze V12tkę - tam to dopiero będzie masakra :)

Nie wsiadaj tam. Bo na kuracje do Rogala będziesz musiał jechać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wsiadaj tam. Bo na kuracje do Rogala będziesz musiał jechać :evil:

z calym szacunkiem dla Rogala, a nie da rady z V8 zrobić V12 z 326KM nie zrobi 500KM ;-)

z Nm bedzie pewnie nieco latwiej, ale skrzyni szkoda.

w kazdym razie na poprzednich samochodach odrobilem lekcje i nauczylem sie, ze jak chcesz miec szybkie i bezawaryjne auto to kup mocna serie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...