Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?


notorious

Rekomendowane odpowiedzi

hej

nosze sie z zamiarem wymiany lamp z przodu mam 1998rok a jak wiadomo by wstawic poliftowe lampy trzeba usunac rant kierunku.. i ostatnio przegladajac aukcje allegro natrafilem na taka aukcje depo.. czyzby pasowalo to pod 98 bez ciecia??

http://moto.allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i1271835747.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te powinny pasowac bez cięcia dla tego że to nie są lampy zespolone tylko dzielone czyli osobno ma kierunek nie tak jak te po lifcie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to ktos na aucie, bo na zdjeciu wyglada porazka jak dla mnie za bardzo sie rozni klosz od kierunku :thumbdown: i chyba wolal bym rezac i miec wszystko ladne :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to ktos na aucie, bo na zdjeciu wyglada porazka jak dla mnie za bardzo sie rozni klosz od kierunku :thumbdown: i chyba wolal bym rezac i miec wszystko ladne :mysli:

KANAL ma dzielone od s4 i wygląda to :good:

ale nie wiem czy są firmy DEPO, chyba nie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem ze na zywo tez troche lipnie wyglada :thumbdown: za ta kaske chyba lepiej kupic polifcie i wyrezac miejsce pod nie duzo roboty w koncu nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KANAL-a wątek o aucie :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=68489.0

Swoją drogą piękna a4 :kox:

Moim zdaniem jeśli ktoś tak bardzo boi się wycięcia kawałka blachy i chce kupić angel eyes czy dayline, niech lepiej kupi dzielone depo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, miałem takie lampki w poprzedniej A4, jest to depo a lampy to zamiennik z S4 po 95r. są naprawde fajnie wykonane i napewno nie zalatują tandetą. Do tego są to lampy z homologacją pod xenon. Oprawki mają pod D2s. i mają miejsce na przetwornice typu HID...i nie trzeba żadnego przerabiania elektryki żeby podłączyć xenon. W zestawie powinny być pierścienie dystansowe do podłączenia ori silniczków od regulacji.

Jakby ktoś chciał to mam fotki na swojej A4 ale w wersji z czarnym środkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciach wyglada jakby kierunek byl z innego klosza niz reszta lampy, jest tsk w rl? Bo ja bym wolal clear cale by byly moga byc dzielone ale te same wykonanie calej lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to samo wykonanie calej lampy - reflektor + kierunek. Na zdjeciach wyglada to roznie, w realu gwarantuje ze jest dobrze. Mam DEPO dzielone + kierunek DEPO, wzór S4. Do tego HID 5000K i daje rade. W tym momencie pewnie wolalbym rezac ori polifty ale nie zaluje tego zakupu. Auto prezentuje sie o kilka lat mlodziej a xenon dodaje uroku A4 po zmierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie Kanal ja tez bym poprosil jakies zdjecie jakosciowo jak mozesz z bliska tej lampy bo wydaje sie ciekawa ale widze ze cena taka jakbym mial kupic clear'a depo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie Kanal ja tez bym poprosil jakies zdjecie jakosciowo jak mozesz z bliska tej lampy bo wydaje sie ciekawa ale widze ze cena taka jakbym mial kupic clear'a depo :gwizdanie:

Cleara DEPO? A co to takiego? To sa lampy DEPO wz. S4, dokladnie zamiennik do eski przedliftowej. To samo z kierunkowskazem, wzor S4, zamiennik kierunku S4 przed liftem. Ze zdjeciami bedzie problem bo bylem zmuszony zrobic formata i wszystkie fotki poza tymi w moim temacie poszly sie je**ac.

Lampy kosztowaly mnie 450zl + kierunki, nie pamietam czy 70 za sztuke czy za komplet + HID 5000K na zwyklych przetwornicach - nie slim ok 250zl - weszly w przystosowane w lampie miejsce pod przetwornice. Wszystko wyglada jak ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...