Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jesli jestes tu pierwszy raz i jestes z rejonu JG lub okolic przywitaj sie, lub pytaj smialo co Cie interesuje ;)

Spotykamy sie od czasu do czasu na Tzw. Spocie po to by porozmawiac o autach czyli AUDI A4,
wymienic sie doswiadczeniami, zasiegnac opinii itp itd jak rowniez porozmawiac o wszystkim ;)

Na spociku ktos zazwyczaj ma kabelek VAG i kompa wiec mozliwa diagnoza

ZAPRASZAM w imieniu swoim i kolegow :hi:

Jesli ktos by mial pytania do mnie (moge doradzic w sprawie opon) dzwonic smialo byle nie w nocy :decayed:600 043 141

Najblizszy spot bedzie 19.10.2014 GODZ. 19 ul. SUDECKA parking obok hotelu MERCURE na przeciwko starego cmentarza :grin:

Edytowane przez arre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ja wiem kiedy mozna w tygodniu wtorek-sroda? jakis wieczorek a gdzie? gdzies centrum? jakis orlen by kawke wypic? albo bp? kolo tesco?

Czekam na wiecej chetnych z Jeleniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o podanie kiedy najbardziej pasuje ( dzien tygodnia i godzina) i gdzie w jeleniej gorze spocik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie w Jeleniej Górze jest mało A4 z Bogatyni mam 70km to trochę za daleko żeby wypić kawę, ale pozdrawiam wszystkich z okolic byłej stolicy, jeżeli ktoś chce kupić A4 1,9 AFN sedan rocznik 98 to mam na zbyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie malo a4 w Jg nie ma ( sporo jest )... tylko widocznie wlasciciele sie nie udzielaja lub nie interesuje ich to czym jezdza :no:

Ale licze na to ze 4-5 fascynatow na spociki sie znajdzie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tez bym sie pisal. A miejsce jakie bym proponowal to SZYBOWCÓWA w Jeżowie!Jak bedzie pogoda to i fajne foty by wyszly:)Z tego co wiem to i jakies piwko, kawa, herbata tez sie znajda. A kiedy? - to juz obojetnie. Caly czas jestem na miejscu. Z tego co wiem to jeszcze jeden znajomy z A4 tez by sie pisal. Jak juz bedzie konkretny termin to dajcie znac.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest nas 3-4 wiec trzeba dzialac ;) termin? hmmm w tygodniu wieczorek szybowcowa mi pasuje tak samo jak i dowolne inne miejsce wiec czekam koledzy na info kiedy wam pasuje :gwizdanie: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz w piątek? Godzina każda między 14 a 22 :good: ??Oczywiście fajnie by było jakby jednak troche wiecej Nas przybyło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm piatek :mysli: w piatek robie do 16 zreszta jak i caly tydzien i nie wiem czy do panny nie pojade :mysli: kurcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy to ustalmy cos konkretnie jak jest dwoch na piatek to ja jako ten co to zapoczatkowal postaram sie dopasowac :gwizdanie: tylko najlepiej tak 18?19? i czwarty kolega zyje? Raker?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to może też wpadnę:) a ile jest osób?

Ty kolego byl bys 5... jestem ja Raker Maniek85 i Dogasso

Wszystkim pasuje szybowcowa? nie lepiej pod tesco? na szybowcowa mam z cieplic kawalek :gwizdanie: ale jak wszyscy chca to dojade :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 09:11_________________________________________________I proponuje najbardziej neutralna godzine 19 by kazdy zdarzyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bardziej pasowało by pod tesco i myślę że to lepsza miejscówka z racji tego że o 19 jest ciemno a tam jest oświetlenie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...