Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie Jelenia Górą !!!!! Prezes nas docenia, kolejny krok mamy już za sobą dzięki Arkowi. A co do zdjęć to nie miałem dzisiaj czasu. Ale jutro niedziela jest więc się zrobi. Wrzucę je na naszą pocztę i sobie każdy pościąga. Oczywiście skrzynki też jeszcze nie założyłem ale popracuję nad tym.

kontakt do mnie: 505-945-973, [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Arek zgodnie z prośbą przykleiłem Wam wątek :good:

P.S

Fajnie , że spociki się Wam rozkręcają :good:

Dziekuje Panie Prezesie za szybka reakcje :notworthy::kox:

Rano napisalem i prosze juz Jelonka wisi jak trzeba podzialamy i bedzie z 15 maszyn na wiosne co spocik mam nadzieje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy konto na gmail.

login: a4jelenia

hasło: audijelenia

W zakładce kopie robocze są spakowane zdjęcia ze spotu. Trochę ciemne wyszły ale jakby ktoś chciał się pobawić i je porozjaśniać to proszę bardzo. Potem oczywiście poprawione wrzucić na konto. Wszelkie pliki wrzucajcie do kopii roboczych. wystarczy dodać nową wiadomość na naszej skrzynce, dodać załącznik, temat, i dać ZAPISZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek zgodnie z prośbą przykleiłem Wam wątek :good:

P.S

Fajnie , że spociki się Wam rozkręcają :good:

Dziekuje Panie Prezesie za szybka reakcje :notworthy::kox:

Rano napisalem i prosze juz Jelonka wisi jak trzeba podzialamy i bedzie z 15 maszyn na wiosne co spocik mam nadzieje :cool1:

Nie ma sprawy. Jak coś to piszcie śmiało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje w załączniku mały projekt ulotki.Zobaczcie i oceńcie

Hmm Raker chyba sie mocno nudziles dzisiaj co? :tongue4:

Mam pomysla jak to waldus kiepski mowil... albo ferdus :polew:

Maly konkursik na najlepsza ulotke jak ktos bedzie mial chwile posiedzi przy kompie cos wyreza i umieszcza tutaj a w powiedzmy sobote 27 listopada wybierzemy najlepsza i tyle ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he to masz zdolna dziewczyne... nawet niezle wyszlo... poczekamy do soboty kazdy cos wyreza i wiekszoscia glosow wybierzemy cos fajnego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moja propozycja:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e8efc82e9ca4790c.html

mam nadzieje ze sie otwiera bo pierwszy raz cos tak umieszczam:) Oczywiscie tresc mozna troche zmienic:) Czekam na inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moja propozycja:

Dogasso no prosze prosze jak ladnie :cool1:

tez o czyms podobnym myslalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze odkad Maniek zaoferowal swoja super nagroda to nie ma kolejnych pomyslow na ulotki:) Hehe :kox: Maniek musisz cos dorzucic! Moze jakas indywidualna sesje zdjeciowa? CHlopy sobota juz za rogiem wiec moze cos juz powinno sie tworzyc?Czekam na propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jeszcze mozna by zrobic cos takiego:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156425.15

Można by to zamowic i dołączyć do nich mała informacje kiedy i gdzie mamy spoty na osobnych kartkach najlepiej podobnego formatu. Widzialem ze za te wizytówki płaci sie 10zł za 50szt takze chyba wielkie to koszty nie sa a zeby wydrukowac male biale karteczki z naszymi informacjami to juz nie problem. Co myslicie? I co ciekawego jeszcze wypatrzylem!

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=130035.135

prezentuja sie ladnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chlopaki sorky ze sie nie odzywalem ale prace zmienialem i zamieszanko bylo do tego jeszcze wczoraj zapilem troszke ;P i tak wyszlo ze nic nie wyrezalem jesli chodzi o zaproszenie... ale za to jakie felgi mam na zimke (wkoncu ;)) i w jakiej cenie... hehe zobaczycie na spociku ;)

co do naklejek to super sprawa tylko nie wiadomo w jakim sa rozmiarze :mysli:

co do wizytowek to same fajne tyle ze za duzo tego jak jeszcze kartke sie bedzie dodawac...

hmm moge ze znajomym reklamiarzem zagadac by nam zrobil takie cos tylko z danymi naszymi o spocie

Chyba tyle narazie :kox::naughty:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 19:21_________________________________________________Tak sobie pomyslalem ze trzeba zdecydowac jesli chodzi o ulotki-zaproszenia.... czy idziemy w kiedunku rekodziela czyli wybieramy projekt ala dogasso i kazdy sobie drukuje.... czy w kiedunku profi-platniczego? :gwizdanie:

Raz dwa decydujemy bo czas leci a my w czarnej d..... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta nie ma co szaleć i zamawiać jakiś ulotek u drukarza bo to kasy pójdzie a każdy we własnym zakresie może sobie wydrukować chyba. Wydaje mi się że ulotka powinna być prosta ( tj. im mniej kolorowej grafiki do drukowania tym lepiej) i czytelna. Treść pisana czarną czcionką ewentualnie logo z klubu A4, ważne linki i najważniejsze - informacja o naszych spotach. I tyle. Chodzi przecież o to żeby każdy wiedział kiedy i gdzie jest spot, jaki jest adres internetowy klubu i link do info na temat naszych spotów. I to wszystko najlepiej na białym tle. Żadnych fajerwerków. Dobrze gadam ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...