Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

aut pali od pierwszego :kox: DZIĘKI GRZANEK!!! jeździ też fajnie,

swoją drogą to nie widzę różnicy po wymianie rury, pewnie przepływkę trzeba przeczyścić :wink4:. Jedno mnie tylko boli. Dziś zmieniałem koła na zimowe i zauważyłem mokry amorek z tyłu po stronie pasażera (pozostałe były suche). Jakiś pomysł z tym amorkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiem że wymiana mnie czeka ale w sumie opony na tyle mam na ostatni sezon... no to niech je tnie.

jedna tylko spraw mnie nurtuje, a mianowicie co trzeba wymienić razem z amortyzatorami z tyłu, co ze sprężynami i wszystkimi gumami co są u góry. Czy coś się nadaje powtórnie?

I co mi grozi jeśli będę jeździł z takim amorkiem który jest nieszczelny. Od tej pory nie jeżdżę więcej jak 100km/h- do wymiany oczywiście :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grozi CI tylko to że: wytłuką Ci się gumy trzymające belkę, no i autem będzie sie gorzej jeździć. Wymienić trzeba amor osłonę i odboje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA

Mamy na terenie swojego województwa prawdziwego speca elektrycznego od naszych i nie naszych bryk. Mowa o Grzanku który jest klubowiczem i założycielem tego tematu. Ustawił mi pompę wtryskową po zmianie rozrządu gdy jedyny od tego fachowiec w Kielcach totalnie mnie olał. Potem wymienił mi licznik na dizlowy kończąc przygodę mojej niuni z licznikiem benzynowym. Naprawia popsute manetki, kierownice, klimatroniki, rozwiązuje problemy elektryczne, robi pełną diagnostykę i żeczy które widziałem i ich nie rozumiem...

Ostatnio u niego byłem to naprawił mi lampy a potem z nudów rozkręcił swój licznik i tak w nim nagrzebał ze zaczął prawie gadać ludzkim głosem. (włożył w licznik nawigację!!! (kosmos dla mnie bo ja jeżdżę na Garminie w nokii6120))

Tak się zastanawiam czego on nie naprawia :mysli:

Naprawdę powiadam wam kieleccy A4-kowcy. Dajcie sobie spokój z fachowcami którzy nosa zadzierają i sami nie wiedzą ile mają brać naprawę naszych niuń.

Ile razy byłem u Grzanka to tyle razy wyjeżdżałem z bananem na twarzy. Polecam tego fachowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i moi znajomi juz sie o tym przekonali :) Ale to nie tylko spec elektryczny ale to jest złota rączka jezeli chodzi o A4 i nie tylko :good: Także jak wam cos jedyne rozwiazanie to grzanek on naprawde potrafi wszystko i chwała mu za to :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: uczę się powoli a a4 to takie hobby sami wiecie jak to jest jak coś nowego pojawia się w niuńce pzdr :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jeszcze jakie pieniążki za niego??[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 23:41_________________________________________________Witam jakaś straszna cisza moze jakiś spocik przed świąteczny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...