Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Tia, prędzej dziadkiem zostanę :)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 6/22/2017 o 17:57, karol1981 napisał:

Ja na illegal się nie nadaje ;) właśnie kupiłem 3ba0f93284bc6c07dd446145c524d1cc.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 

Rs4 fiuu fiuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze se grilla kupię, I na allegro ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, będą te spoty raz w miesiącu:naughty:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pasowało by się spotkać, bo nuda ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jutro nie spotyka sie jakiś mtn? może tam podjechać i się spotkać, co Wy na to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele może być. A co do mtn to jest inna forma spotkania jaką my preferujemy tak mi się bynajmniej wydaje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze lepiej spotkać się nie we 4 tylko w trochę więcej osób, przy okazji zawsze można coś ciekawego zobaczyć. Ja uważam, że to nie jest zły pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI tam pasuje. Tylko trzeba wziąć pod uwagę też to że oni spotykają się o 21 a nie wiadomo czy każdy  może o tej się spotkać. Ustalmy jakiś dzień konkretnie piątek sobota czy też niedziela konkretną godzinę i tyle. A jak nie to dać sobie spokój bo nikomu nie pasuje nikt nie ma czasu i każdy by chciał w inny dzień... wystarczy trochę chęci. czekamy na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem teraz cały tydzień na urlopie w PL więc muszę zaliczyć jakiegoś spota bo omineły mnie 2 już. będę nakręcał temat i na bank na weekendzie coś sie zorganizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi:

Do wyboru maty na nasze siedzenia i kanapy. Czesto jestem w okolicach Kielc takze możliwość podwózki 

Pozdrawiam

19758160_1610840575656439_1120174393_n.jpg

19758462_1610840442323119_485892246_n.jpg

20206020_1626874884053008_1417115333_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam, cały tydzień poza Kielcami :(

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki rzućcie okiem na to, byłem a jednym ze spotów z tej grupy https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=842128149281380&id=250762051751329

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jest ktoś w niedziele ?? :) jeśli tak to stykniemy się chwile przed tym i można by wjechać w kilku chłopa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę mogę . W niedzielę rano wracam do niemiec . Chłopaki dzialamyyyyy

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda ciekawie, ale mam też mały off top, szukam kogoś, kto byłby zainteresowany od czasu do czasu ogarnięciem auta z Niemiec i dalej  odsprzedażą, mam dobre źródło, a sam nie wezmę wszystkiego chętnie się podzielę, jeżeli ktoś zainteresowany to proszę o priv

Dodam, że swoje a4  tak kupiłem

Edytowane przez impackt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎07‎-‎16 o 21:35, Maćko22 napisał:

MI tam pasuje. Tylko trzeba wziąć pod uwagę też to że oni spotykają się o 21 a nie wiadomo czy każdy  może o tej się spotkać. Ustalmy jakiś dzień konkretnie piątek sobota czy też niedziela konkretną godzinę i tyle. A jak nie to dać sobie spokój bo nikomu nie pasuje nikt nie ma czasu i każdy by chciał w inny dzień... wystarczy trochę chęci. czekamy na odpowiedź.

Panowie, wydaje mi się że każdy by chciał np. raz lub dwa razy w miesiącu się spotkać ale jest sezon wakacyjno - urlopowy i nie zawsze znajdzie się dzień gdzie wszystkim będzie pasowało. Kolejna rzecz to forma spotów, trzeba się zdecydować. Czy mają one wyglądać tak że zjedzie się masa aut na parkingu pod jakimś marketem zanim człowiek się rozejrzy i przywita z tym kogo zna to potem ktoś nagle rzuci hasło by się gdzieś przenieść (tak jak ktoś już wspomniał mtn to trochę inna bajka - oczywiście nic do nich nie mam) Czy może ugadać jakiś wyjazd w plener zabrać dziewczynę lub rodzinę posiedzieć, pogadać, zrobić grilla może nawet jakieś małe piwko bez alkoholowe of course ;-)  Generalnie wydaje mi się że chęci wszyscy mają, tylko nie każdy na forum A4 to kawaler lat 20 bez zobowiązań z mnóstwem czasu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...