Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

I tu w 100 procentach zgadzam się ze Zbroyem, ja do końca wakacji praktycznie jestem poza Kielcami, też jestem za spotami typu grillen I chillen, zabrać rodzinkę I pogadać spokojnie. A jak będzie okazja I możliwość oczywiście wyskoczyć na spoty typu mtn itp.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, regenerował ktoś z Was w Kielcach lub okolicach przyciski z wnętrza auta i ma kontakt do polecenia, nie chcę bawić się w wysyłki po Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w ck lub okolicach się zajmuje ktoś tym. Możesz zapytać w RR coustoms . Chłopaki lubią takie projekty i są mega dokladni.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz do regeneracji?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2017 o 13:42, impackt napisał:

Panowie, regenerował ktoś z Was w Kielcach lub okolicach przyciski z wnętrza auta i ma kontakt do polecenia, nie chcę bawić się w wysyłki po Polsce

Szkoda zachodu, sam możesz za grosze kupić gotowe zestawy naprawcze. Np zestaw naprawczy do klimatronica znalazłem za 16 zeta do radia za 29 zeta, włącznik świateł 9 zeta, a całe przyciski np do szyb już od 12 złotych. Nic nigdzie nie wysyłasz tylko sam robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie wiem czy chcę i umiem się w takie rzeczy bawić. Dlatego pytam o kogoś, kto to tu ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję pomocy w dokładnym przebadaniu samochodu samochodu VAGiem. Problem polega na tym, że traci moc tak jakby turbine odcinało, gdy wykrece samochod ponad 3 tys obr to traci moc i strasznie mulowato chodzi. Ponowne odpalenie pomaga, lecz nie zawsze. Turbiny prawie w ogóle nie słychać. Dodam ze samochod bierze olej. Poszukuje pilnie pomocy w zdiagnozowaniu usterki, kogoś kto się zna dobrze na VAGu, najlepiej żeby sam mógł podłączyć, przejechać się i sprawdzić. Ja niestety nie mam takiej możliwości.  Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez hbrt1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam vcds i mogę podpiąć zobaczyć błędy.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się przyczepić pod jakiś inny spot i tam sobie próbować działać, bo semu jak widać ciężko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jakaś konkretna data.... 

Może 1 październik niedziela (wracam do pl 30.09:decayed: )

????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się przyczepić pod jakiś inny spot i tam sobie próbować działać, bo semu jak widać ciężko 
Próbowałem się podczepić pod inny spot, ale byłem sam niestety.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na którym byłeś? można by coś spróbować się zwerbować jak się pogoda poprawi, temat tego spotu co był AUDI KLUB ŚWIĘTOKRZYSKIE chyba już umarł, choć był moment, że pojawiło się tam sporo aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupował ktoś  od nich klape ? Nie wiem w jakim stanie jest ten material

http://allegro.pl/nowa-klapka-dekielek-podlokietnika-audi-a4-b6-b7-i6850932324.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na którym byłeś? można by coś spróbować się zwerbować jak się pogoda poprawi, temat tego spotu co był AUDI KLUB ŚWIĘTOKRZYSKIE chyba już umarł, choć był moment, że pojawiło się tam sporo aut
Był jakiś spot na drodze swietokrzyskie, a audi klub świętokrzyskie chyba umarło.


Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2017 o 11:36, impackt napisał:

Ja chętnie byle by w Kielcach :) 

Kielce raczej napewno:thumbup1:

Tylko gdzie i o której, bo ja niewiem gdzie byłoby OK, bo nie byłem jeszcze na żadnym spocie:facepalm:

A co na to reszta ? ? ?

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...