Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tam pogladow rasistowskich co do tablic niema wiec TOS i TSK to normalka zreszta co ma rejestracja do tego KAROLU zbieraj sie numer znasz wiec dzwon i zajedziesz do nas :tongue4:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 20:11_________________________________________________Marcin tyz :) zreszta wszyscy mozemy sie tam spotkac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tposejdon mimo Twoich rad nie mogłem naprawić tego radia o którym wcześniej parę dni wspominałem. Mianowicie mam poprzepalany jeden kabel i nie mogę się dostać do miejsca gdzie on się kończy. A po drugie mam problem żeby wyjąc wsuwki z kostki praktycznie chyba już rozwaliłem kostkę, bo tak w niej rzeźbiłem ze masakra.

Aha a jak kupiłem taki adapter to tez muszę te kabelki zamieniać o których mówiłeś?

http://allegro.pl/interfejs-do-systemu-bose-tylne-glosniki-sub-i1706122412.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tposejdon mimo Twoich rad nie mogłem naprawić tego radia o którym wcześniej parę dni wspominałem. Mianowicie mam poprzepalany jeden kabel i nie mogę się dostać do miejsca gdzie on się kończy. A po drugie mam problem żeby wyjąc wsuwki z kostki praktycznie chyba już rozwaliłem kostkę, bo tak w niej rzeźbiłem ze masakra.

Aha a jak kupiłem taki adapter to tez muszę te kabelki zamieniać o których mówiłeś?

http://allegro.pl/interfejs-do-systemu-bose-tylne-glosniki-sub-i1706122412.html

tak bo to jest wiązka głośników tylko czyli dzięki niej będą ci chodzić głośniki tylnie a tamto co pisałem o zamianie dwuch kabli to w wiązce zasilania jest. ale po co rozbierałeś kostke zasilania? nei bylo złączek na wiązce przyradiu? zrób fotki tej wiązki co miałeś przy radiu czyli od radia do kostek ISO i podeślij na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jutro postaram się zrobić fotki. A z kostki musiałem jedna wsuwkę wyjąc bo był przepalony kabelek przy samej kostce. No i nie miałem jak połączyć. [br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 21:40_________________________________________________fotek niestety nie zrobiłem bo nie maiłem czym. ale wszystko podłączyłem tak jak Ty mówisz i nie działa. Boje się ze po tym "pożarze" straciłem radio;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jutro postaram się zrobić fotki. A z kostki musiałem jedna wsuwkę wyjąc bo był przepalony kabelek przy samej kostce. No i nie miałem jak połączyć. [br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 21:40_________________________________________________fotek niestety nie zrobiłem bo nie maiłem czym. ale wszystko podłączyłem tak jak Ty mówisz i nie działa. Boje się ze po tym "pożarze" straciłem radio;/

to sprawdź go w innym aucie jak będzie działac to coś nakablach jest.. jak neimasz blizej elektryuka co to ogarnie to przyjedź do jowa zobacze Ci to.. tylko trzeba się bedzi ena konkretny dzien zmówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...