Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów A4 B6

wrclaguna

Grzesiu a jak wygląda sprawa z przejściówkami jak wkładasz same bixy zamiast zwykłych lamp? Są one potrzebne czy jak wstawiasz samopoziomowanie już nie są potrzebne? Pytam, bo nie wiem czy kupować te przejściówki.

w B7 pod xenon i xenon skretny ( czy tam bi xenon :kox: ) sa inne sterowniki swiatel :confused4:

jezeli chodzi o przejsciowki ze zwyklych lamp do xenon to juz lepiej kupic wtyki i robic wiazki od lamp do sterownika itd. Na pewno sa troszke inne schematy B7 niz B6 :)

b7sterowniklamp.jpg

b7sterowniklampxenon.jpg

Dokładnie .. są inne właśnie zbieram graty na moda (Bi-xenon bez skrętnych).... czujniki mam moduł już idzie... instalacją też kapkę inaczej wygląda już w B7

• Pomoc techniczna 1

:hi: znalazlem sterownik pod schowkiem od swiatel tylko ze z koncowka B

sterownik_samopoziom.jpg

chcialem sie tylko upewnic, bo nie mam pojecia jak to sprawdzic :confused4: czy to znaczy ze mam system samopoziomowania sie xenonow? podejzewam ze tak ale.... a jezeli tak to czy jest duzy problem, zeby zamontowac xenony skretne? czy to jest tylko kwestia wymiany lamp czy czegos jeszcze?

Dzieki za odp.

:hi: znalazlem sterownik pod schowkiem od swiatel tylko ze z koncowka B

sterownik_samopoziom.jpg

Dzieki za odp.

na skrętne to nowe lampy, sterownik i zmiana okablowania troszkę :kwasny:... ja jestem na etapie zbierania gratów ... ale robię normalne xenony ponieważ takowe udało mi się tanio wyrwać... no i moduł też :evil:

mk4 zrob jakies fotostory z rezanka :)

jasne... jak będzie można doklei się do Twojego postu... zawsze można wzbogacić o B7 :)... czekam jeszcze na wtyczki:(.. i przetwornice muszę dopaść :(

Kilka pytan:

Czy te czujniki, a raczej nr nie zaleza przypadkiem od rodzaju zawieszenia

Czy nie powinno byc 4 szt tych czujnikow - na kazdy wahacz

tylko takie wystepuja w B6 a nawet w B7 niezaleznie od zawieszenia :)

Sa tylko dwa czujniki po lewej stronie auta :decayed: tak przewidziala fabryka

Witam czy czujnik z A6(4F0)podejdzie do naszych B6?

4F0 616 571 K[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 11:23_________________________________________________

1547731226_1.jpg

Fotka z aukcji :rolleyes:

Szukasz do tylu samego czujnika , co sie stalo ? Nie mozesz znalezc do A4 :) Moze i by pasowal tylko nie wiem jakiej dlugosci sa ramiona . Tu moze byc problem , napisz jaki masz blad moze trzeba bedzie wymienic sama elektronike czujnika . Tu masz linki o co kaman w tym na pewno pomoga :decayed:

Nie nie ja dopiero zbieram graty zeby zalozyc samopoziom.Centralke znalazlem ale niestety czujniki sa jedynie od a6 lub z B8.Dlatego pytam czy podejda.Dzieki za linki :hi:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 14:10_________________________________________________Wedlug pierwszego linka pasuja rowniez z a6 :cool1:

TaK pasuje ale sam potencjometr 8E0 907 503 a ramiona i mocowanie jest inne :) szukaj do A4 :wink4:

Znalazlem czujniki w etce i maja inne numery :mysli:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 14:50_________________________________________________Sorki jednak sie zgadzaja :embarrassed:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 14:54_________________________________________________Czy ten sterownik podejdzie do B6?

1546447303_2.jpg

[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 23:34_________________________________________________Jeszcze ten 4B0 907 357 :mysli:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 23:56_________________________________________________Mam jeszcze taki czujnik poziomowania 8E0 907 503 .Niestety takij jak w opisie nie znalazlem :wallbash:

• Pomoc techniczna 1

Tamten sterownik nie bedzie do B6 :confused4:

Tylko ten graty podchodza zadne inne czyli sterownik :

- 4Z7 907 357

sterownikswiateliwtyka.jpg

- 8E0 941 285 J lub C czujnik przod

- 8E0 616 571 D czujnik tyl

czujniksamopoziomutyl.jpg przodczujniksamopoziomu.jpg

I takie szukaj :wink4: Czujnik mozna kupic tylko trzeba cierpliwie czekac az cos sie pojawi :)

Grzesiu , takie małe pytanko

czy mając xenon i potem zmieniając lampy na bixenon trzeba coś przekładać w kostkach lamp aby samopoziom działał :mysli:

będe na dniach rzeżbił samopoziom i zastanawiam sie czy kabelkologia podana na schematach tyczy sie i xenonu i bixenonu :mysli:

Nie ma zadnej roznicy powinno pasic p&p , sprawdz tylko ilosc kabli we wtyczce do lamp .

od silniczka idą 4 , tak jak na schematach :naughty: