Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów A4 B6


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

wrzucę wieczorem schemat.

Obiecany schamet:

1Nx3m11.png

B167 i wszystko jasne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: dobra robota Kaju.

Wujek to może jeszcze rozkminisz dlaczego ori Xenon przy uruchamianiu silnika przygasa. A dokładany nie.

Na filmiku Audi A4 B6 z ori xenonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez kaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze na filmiku nie do konca widac, to tak xenox swieci, przekrecamy kluczyk i odpalamy silnik. W tym momencie xenony calkowicie sie na chwile wylaczaja i odpalaja. Moze faktycznie to zalezy od przetwornic :) tez mam teraz bixy z Koito

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A akumulator w jakim stanie? U mnie różnie, raz przygasną, tak jak na filmiku, a raz świecą... Ale bardziej zainteresowałbym się akumulatorem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ilość innych odbiorników prądu w trakcie odpalania? daj climatrona na off i zupełnie inaczej zachowają się światła czy licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest troche dolozonej elektroniki ;) ok przetetuje pozniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też, spróbuj z samym climatronem czy coś da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, akumulator świeżutki, tydzień temu wymieniałem, ale na starym akumulatorze było tak samo.

Gdy odpalam auto, xenon cały czas świeci. Nie ma takiego efektu jak na ori xenonie, że wyłącza się całkowicie w chwili odpalania auta. Takie wyłączenie xenonu podejrzewam że ma na celu zwiększenie mocy na rozruch auta. Także albo to przetwornice koito nie mają takiej funkcji, albo z jakiegoś powodu MCE nie wie że ma wyłączyć na chwilę xenony.

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od tego jaki masz wyłącznik świateł , w oryginale jak były zwykłe żarówki i w moim przypadku włącznik 531 bez literki światła wyłączały się na moment rozruchu ponieważ są zasilane z punktu "75X" czyli napięcia po kluczyku ginącego w momencie rozruchu , gdy zmieniłem włącznik na 531C musiałem przełożyć piny i w tym momencie światła są zasilane bezpośrednio z terminala "30" czyli stałego napięcia i już się nie wyłączają pryz odpalaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z samopoziomowaniem świateł gdyż w ogóle nie reaguje po ich włączeniu co powinienem sprawdzić żeby znów zaczęły działać moje auto b7 2005 Rok pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączałeś kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam dwa czujnik poziomowania do przodu z tym że jeden jest bez tego dłuższego ramienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam dwa czujnik poziomowania do przodu z tym że jeden jest bez tego dłuższego ramienia.

Nie ten dział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć rezacze

Czy jeżeli w samochodzie jest ori samopoziom , to po glebie trzeba coś ustawiać czy samo się wszystko ustawi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od gleby, ale wypadałoby zerknąć na ustawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mógłby ktoś wrzucić schematy wyprowadzeń i oznaczeń przewodów w lampach xenowonowych w B6 i w B7

Potrzebuje wyłapać różnice w kolejności wyprowadzeń w sterowaniu silnikami podnoszącymi soczewy

Kiedyś były te schematy w wątku ale widać już się niw wyświetlaja

Plis i dzięki

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi ostatnio jedna lampa przestała ruszać się góra-dół po odpaleniu, druga działa... błędów w kompie brak, gdzie szukać winowajcy? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...