Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów A4 B6


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się Karol chyba zglosze do Ciebie na montaż samopoziomu [emoji16][emoji1]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Zieluu napisał:

Ja się Karol chyba zglosze do Ciebie na montaż samopoziomu emoji16.pngemoji1.png

Szczegóły na priv :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co prawda nie dokladam poziomowania, tylko mam w oryginale, ale mam obecnie z nim problem. Przeczytajcie proszę go tu:

Mój problem z poziomowaniem

Z góry przepraszam, że już w trzecim wątku o tym piszę, ale mam świadomość, że nie wszysycy, wszystko czytają, za to osoby udzielające się tutaj mogą mieć włączone powiadomienie o odpowiedzi i to może zwrócić ich uwagę, a może mogą pomóc ;-) A ja z kolei jestem już tak sfrustrowany, że zaraz mnie szlag trafi.

Pozdrawiam,

Arapaho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link mi nie działa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ma ktoś zdjecie jak powinno być ustawione ramię tylnego czujnika poziomowania. Jutro będę przykręca go po czyszczeniu a zapodziala mi się fotka zrobiona przed zdjeciem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie masz rysunki z ELSY.
One pokazują dokładnie jak to wygląda.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

Mam pytanko czy czujnik poziomowania na tył o

nr 7L0616571D bedzie dobry ??

http://allegro.pl/czujnik-poziomowania-xenonow-audi-vw-7l0616571d-i6936748243.html

 

bo tych 8E0616571D na allegro nie ma  :facepalm: ewentualnie jakie innego szukać jakich nr ??

Może ktoś ma na sprzedaż szukam na przód  i tył

Pozdro

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz elektroniki czy ramion.
Ramiona nie będą pasować , bo każdy model na swoje długości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kompletnych bo montuje xenon od zera...

 

A pytanko bo został mi z B7 czujnik na przód nada sie ??

Te bedą ok :

 

http://allegro.pl/audi-a4-b6-01-04r-czujnik-poziomowania-xenon-tyl-i6996681095.html#thumb/1

http://allegro.pl/audi-a4-b6-01-04r-czujnik-poziomowania-xenon-przod-i6996678713.html#thumb/2

 

??

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zadzwoń pod ten numer i powiedz ze szukasz sprawnych czujników poziomowanie z ramionami do mocowania masz numer od strażaka ‭+48 602 537 327‬ powinien mieć komplet


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bartekzks napisał:

Twój kolega nie odpowiada.

 

A co do czujników dobre wstawiłem ?? Bo brakuje mi tylko ich na ten moment ..

a napisałeś do niego sms ? masz poniżej link do jego aukcji na allegro napisz wiadomość bądź zadzwoń pod drugi numer co jest w aukcjach. 

http://allegro.pl/uzytkownik/DARKGBY?order=m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy istnieje możliwość podłączenia pod zwykłe lampy, które de facto i tak mają homologację xenonową? Chodzi mi o silniczek regulacji. 

Rezam pod HID Xenon (przetwornicę + żarnik H7). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
czy istnieje możliwość podłączenia pod zwykłe lampy, które de facto i tak mają homologację xenonową? Chodzi mi o silniczek regulacji. 
Rezam pod HID Xenon (przetwornicę + żarnik H7). 
 
HID nie ma homologacji, więc nie kombinuj.

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.

Jestem na etapie montażu samopoziomu. Czujniki zamontowane, wiązki poprowadzone . Teraz to wszystko muszę do kupy podłączyć.  Prawa strona już prawie skończona lecz nie mogę znaleźć masy silniczka ( czyli pin 4 w lampie, brązowy kabel) . Gdzie go szukac ??

Druga sprawa czy trzeba dokładać bezpiecznik nr 10 czy można podpiąć  się np do nr 12.

Narazie tyle, czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno masz lampy xenonowe z silniczkami poziomowania 5-pinowymi (1 wolny)? Z tego co kojarzę to w zwykłych lampach jest o 1 pin mniej z tego względu, że silniczek poziomu pracuje na 3ech kablach.

10nr bezpiecznika jest wg schematu bezpiecznikiem modułu samopoziomowania. Możesz wziąć prąd z innego kabla, poczytaj ten temat. Ktoś pytał o niego. Ja osobiście zrobię pod tym numerem aby w  przyszłości mieć pewność gdzie moduł ma zasilanie.

Też zbieram się z montażem. Powiedz, gdzie i do którego kabla ABS podpiąć się bo nie bardzo rozumiem o co chodzi z nim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno masz lampy xenonowe z silniczkami poziomowania 5-pinowymi (1 wolny)? Z tego co kojarzę to w zwykłych lampach jest o 1 pin mniej z tego względu, że silniczek poziomu pracuje na 3ech kablach.
10nr bezpiecznika jest wg schematu bezpiecznikiem modułu samopoziomowania. Możesz wziąć prąd z innego kabla, poczytaj ten temat. Ktoś pytał o niego. Ja osobiście zrobię pod tym numerem aby w  przyszłości mieć pewność gdzie moduł ma zasilanie.
Też zbieram się z montażem. Powiedz, gdzie i do którego kabla ABS podpiąć się bo nie bardzo rozumiem o co chodzi z nim. 
Mam lampy ori bixenon. Już wszystko poskladalem do kupy. Niby błędów nie ma ale nie mogę zrobić nastaw podstawowych. Wchodzę w BS i nie da rady wejść w grupę 1 i 2 ERROR. Nie zmienia się parametr czujnika tylnego wiec musze to przejrzeć.
Co do abs to jest kabelek niebiesko biały w czarnej kostce w słupku A. Tam się podpinasz.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu Thursday, November 16, 2017 o 00:52, silnik napisał:


Co do abs to jest kabelek niebiesko biały w czarnej kostce w słupku A. Tam się podpinasz.


 

Jak się okazało u mnie był inny, 14 pin czarno-niebieski ale dzięki za pomoc. 

Mam inny problem. Zlutowałem wszystko, brak błędów lecz i nie widzę inicjalizacji poziomu po włączeniu świateł. Fis nie pokazuje usterki. Czujniki dobrze wskazują, w VAGu włącznik po zapaleniu świateł zmienia się z 0 na 1. Prędkość i przyspieszenie pokazuje. Gdy robię test silniczków leci max w dół, potem w górę. Gdy ostro przyspieszam opadają delikatnie w dół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś gdy odpalasz silnik przy włączonych światłach?

Modul poziomuje zawsze. Ale od razu, przy odpaleniu silnika. Nie po włączeniu świateł.

Nawet gdy masz zgasone.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...