Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Auto gaśnie po przełączeniu na D, multitronic


proesde

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ma ośkę to Multi - jeśli Q to Tip. Przynajmniej tak to wygląda dla A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznać , że pierwszy raz spotykam sie z takim problemem na forum i w ogóle w życiu . Nigdy wcześniej nie słyszałem , że autko nie chce pełzać , to chyba źle . Mam pierwszy raz skrzynie automatyczna ( multitronic ) i musze przyznać , że bardzo fajne to jest , wygodne i jak sie depnie to rączka odpoczywa , nie trzeba nią co chwile ruszać , tylko gaz i wszystko . Jeszcze chcialbym , żeby mi ktoś odpisał w wątku który założyłem : Co ile sie zmienia olej w skrzyni ? .

Z góry dziękuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chcialbym , żeby mi ktoś odpisał w wątku który założyłem : Co ile sie zmienia olej w skrzyni ? .

Z góry dziękuje .

"Odpisałem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jeździ normalnie, nie czyściłem przepustnicy, ale dzięki za radę, na pewno w najbliższym czasie to zobaczę,

obroty już się nie wychylają więcej niż ten milimetr co kolega napisał, widocznie skrzynia musiała się ułożyć,

auto jeździ, aż miło:) jeszcze raz dziękuję wszystkim za czas, rady i pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie nieskacza minimalnie silnik skoczy na+50rmp wiecej ale to jest naturalne obciazasz silnik i ecu silnika zawsze minimalnie podniesie obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie od dzisiaj kiedy byl - 18 stopniowy mroz... Czy to mozliwe ze to od tego auto moze miec problem z wrzuceniem D ? Na R wszystko super. Dodam tez ze przy wbiciu na D to lekko szarpnie i o ile nie zgasnie to obroty sa stale ( niefalujace). Wszystko dzieje sie po dlugim postoju na mrozie

Edytowane przez Bramboś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...