B6 DIVISION

Nosb

Właśnie się nad tym zastanawiam bo jakiś czas temu miałem zmieniane i nie wiem czy dawać w oplocie czy zostawić te.

wymieniać!!

• Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jozek726

• Wandej

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

wymieniać!!

Podziękował. To coś poszukam co by do wymiany było wszystko. :wink:

witam problem mam wyczulem luz na wahaczu okazalo sie ze do wymiany jest dolny prawa strona ten mniejszy i teraz jest pytanko bo ja ma orygnal wersje sline czy jest jeden rodzaj do kozy i sline ??? i czy warto placic za femfordera czy polecacie cos innego ??

zapraszam :banan:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

moze ktos zapodac numery oslon tarcz przod s4 b6/7

dziekuje:hi:

Andrzeju gratuluje wątku i modu, jak się tak patrzy to samemu chce się mieć coś takiego u siebie :P

zapraszam :banan:

moze ktos zapodac numery oslon tarcz przod s4 b6/7

dziekuje:hi:

znalazlem cos takiego 8E0615311C 8E0615312C :wink:

Ciezko powiedzieć. Na pewno bv ma inne wahacze a czy 1be to nie wiem. Trzeba by po vin sprawdzić gdzieś:wink:

BE i BA maja te same wahacze

Jeeep roznica miedzy BE i BA jest jedynie w amorkach i sprezynach :)

Witam :hi:, wiecie może czy da radę ściągnąć chrom listwę tylną czy trzeba jednak ściągnąć zderzak?

Listwę na zderzaku? da rade samą:wink:

Andrzeju weź ten wątek z listewką pociągnij dalej... bo mam ładną listewkę luzem i chetnie zamienie u siebie bo moja taka już troszkę już wyeksploatowana jest :decayed:

To proszę o poradę, bo nie chce nic połamać, podważać delikatnie? Jest na zatrzaskach? Może macie na to jakiś patent koledzy :decayed: