Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

niektóre chłopaki zmieniają korki pleju i płynu na r8 a wspomagania zmienili ?? :D

http://autofanstore.pl/pl/p/Korek-plynu-wspomagania-Audi-R8/329

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiu napisz do Tomnika on robi ledy mam od niego i powiem że mega robota.... może nie jest tani ale innych bym nie kupił ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu napisz do Tomnika on robi ledy mam od niego i powiem że mega robota.... może nie jest tani ale innych bym nie kupił ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

U wladiego naprawde to mega wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc. Mam pytanie a raczej zwracam sie z prosba o pomoc. a4 b6 2001 1.8t, dzisiaj po troche mocniejszym zahamowaniu zablokowalo mi hamulce, a pedal zrobil sie sztywny ze nie dalo sie go nacisnac. Po ok 5-10 minutach hamulce puscily, choc nie wiem czy do konca. Kolega sprawdzil mi bledy i wyskoczyl: 01435 breake pressure - sensor 1 -G201 - intermittent. Moglbys cos zasugerowac co sie moglo stac?? Mam troche ograniczony dostep do mechaników bo jestem w tym momencie w anglii . pozdrawiam i z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany dużo rezania jest żeby włożyć subofer w tylną półkę ze wzmakiem do sedana? Bo byłem ogarnąć zderzak s-line tył a wpadł dodatkowo taki zestawik bo nie mam teraz suba i odrazu przygarnąłem :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer suba czy wzmaka on gdzieś w tylną półkę wchodzi nie wiem gdzie dokładnie bo wcześniej nie miałem dlatego kupiłem wziąłem wogóle całe nagłośnienie więc głośniki w drzwi i syczki drzwiowe i centralny będą na sprzedaż jeśli ktoś byłby zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie czujnik na hamulcu zdycha trzeba wymienić ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

nie koniecznie, u mnie wystarczyło skasować błąd vagiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprezyny Weitec od B7 Quattro zakladam do B6 FWD. Tylne sprezyny sa plaskie na górze/dole z jednej strony. Pytanie czy to sciecie ma być na górnej gumie czy na dolnej? Mierzone na sucho pasuje lepiej na górna ale napis jest do góry nogami. Ktos może montował weiteci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany z tymi hamulcami to jest długa historia ja tez tak miałem ze raz pedał był miękki jak kupa a innym razem twardy... i zaczęliśmy zabawe w odszukanie problemu ..na pierwszy ogien poszedł czujnik hamulca i niestety nie trafilismy... potem sprawdzenie vacum pompy i niestety znowu kibel.. no to mowimy jak nie servo to już się poddaje... wymieniliśmy servo na nowe... no i co ...no i gów....no... co się okazało na tym wężyku metalowym miedzy servem a vacum była dziureczka tak jak by ktoś igłą przekuł ( na mierniku do podciśnienia wszystko było ok)... wężyk wymieniony i wszystko hula jak trzeba... wiec powód dlaczego hamulec jest twardy nie jest łatwy do zdiagnozowania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie skasowanie błedu chyba raczej nie podziałało , świeci się kontrolka od esp i mam wrażenie, że hamulce delikatnie trzymaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy taki czytnik audi multimedia jest cos wart? Udalo mi sie go kupic za grosze i niewiem czy to da rade sprzedac czy moze jakos u siebie wykorzystac?

http://www.directupload.net/file/d/3760/6ro63vx9_jpg.htm

Nr czesci: 8r1035652d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów czy włącznik świateł auto da rady włożyć od a6c6 do naszych b6, b7 jak nie to z jakiego mozna podebrać zeby był ładniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam front z tego co kojarzę z przełącznika a6 c6 można przełożyć do a4 b6/b7 ale to już kogoś po modyfikacji pytaj bo takiego moda jeszcze nie robilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk 10015 a to masz głośniki BOSE czy standard? Jakby były BOSE to bym przygarnął centralny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełącznik od b6/b7 a środek pokrętło od a6 /a3 z chromem.... mogę się pochwalić tez będę miał wkrótce :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli robić przód s-line to co byście wybrali
1. Ori zderzak, dokładka s-line, atrape a6 + szukanie kratek
2. szukanie kompletu ori s-line

Pierwsza opcja na pewno wyjdzie taniej, ale bedzie też trochę zabawy, druga raczej ciężka do znalezienia w jakiejś promocji cenowej.
Ile według Was wyjdzie za rezanie - chodzi mi te kilka części jak dokładki grille itp. Bo mam dylemat na czym się skupić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk 10015 a to masz głośniki BOSE czy standard? Jakby były BOSE to bym przygarnął centralny...

podaj numer centralnego syczka bose to ci sprawdzę i powiem ale chyba standard bo cena naprawdę okazyjna mi głównie zależało na subie i wzmaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Patryk pare postów wcześniej ktos wrzucił ten numer...na telefonie nie mogę znalesc:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...