Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna zamiast butować gaz to od kąd mam 320 to butuje hamulec do dechy hahaha ;)

Kup DS`y to przez szybe wylecisz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

pany może ktoś podać jakaś rozpiskę modułów bluetooth do a4 b6 które obsługują galaxy s4 bo mam problem z podłączeniem się do auta po zmianie tela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś apka potrzebna w komie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś w stacji mulimedialnej w b5 miałem problem z se a z nokią hulało. Wtedy pomógł upgrade softu blue w stacji . W module blu w audi nie wiem czy to możliwe wiec kombinuj raczej z komem ;) . Nie ma u wujka gogle nic na ten temat?

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrób jakiś update w rnse ;). Ale nie wiem czy on ma wpływ na moduł bluetoo czy on ma osobne wewnetrzne oprogramowanie z brakiem dostępu z zewnątrz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W adaptacjach BT musisz zmienić wykrywanie i częstotliwości łączenia wtedy wszystko zatrybi. Rnse niema wpływu na BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa Bielun - to ja Cię miałem za Kumpla a Ty mi wbijasz nóż w plery ?!

To z Twoją Siostrą to była pomyłka ... nie wiedziałem że to Twoja Siorka ...

funny-man-face-not-listening.gif

:polew:

spoko panowie. przy tych Waszych romansach to chwila moment i któraś z Waszych żon podeśle Wam takie zdjęcie:

856641131ca8e6ade9b2243465dc2193.jpg

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokombinowałem i rozłączenie blutka z sony ericssonem pomogło połączyłem się galaxy s4 i powiązałem ale zobaczymy jak będzie jutro czy będzie wszystko banglalo przy wsiadaniu do auta jak nie to będzie trzeba wykorzystać rozwiązanie hammera


W adaptacjach BT musisz zmienić wykrywanie i częstotliwości łączenia wtedy wszystko zatrybi. Rnse niema wpływu na BT

a jest wogóle tak możliwość bo nigdy na ten temat nie słyszałem, opisane to na forum gdzieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jako, że wykombinowałem białe felgi na zimę muszę zrobić coś z dekielkami bo dostałem "szare" :huh:

Pytanie czy pójdzie to okleić folią biała albo biała carbon co tam uda się kupić na allegro?

Kółko trochę małe i obawiam się, że nie pójdzie tego wystarczająco dobrze ponaciągać aby nie było "zmarszczek". Próbował ktoś już oklejać małe dekielki? Lub jakiś inny pomysł?

BLQi59x.jpg

Edytowane przez darooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokombinowałem i rozłączenie blutka z sony ericssonem pomogło połączyłem się galaxy s4 i powiązałem ale zobaczymy jak będzie jutro czy będzie wszystko banglalo przy wsiadaniu do auta jak nie to będzie trzeba wykorzystać rozwiązanie hammera

W adaptacjach BT musisz zmienić wykrywanie i częstotliwości łączenia wtedy wszystko zatrybi. Rnse niema wpływu na BT

a jest wogóle tak możliwość bo nigdy na ten temat nie słyszałem, opisane to na forum gdzieś?
Vcdesem w adaptacjach zmienia się, tylko musiałbym sprawdzić cm i na ile. Ale skoro polaczyles się to powinno być ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:


no połączyło zobaczymy jak nie pomoże to najwyżej w tej sprawie będę się do ciebie odzywał dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

pany zgłupiałem...nie mogę wsadzić do siebie klimatronic 2din do fabrycznego tunelu 2din. Swój poprzedi klimatronic 2dni sprzedałem, teraz chce zamontować inny i ni uja nie wiem jak to zamontować żeby nie porysować tunelu. Tak jakby na bokach był za szeroki i próbując pod każdym kątem go umieścić nie chce przejść przez boki tunelu. WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...