Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Nitroo Ty tez baskeciarz? To zapraszam w sobote na meczyk. Faktycznie Niedbalski nie przyciaga

Tak, ale już chyba na emeryturze :grin: Nie wiem, jak bardzo się orientujesz, ale kiedyś były rozgrywane Mistrzostwa Polski Klubów Kibica i rozgrywałem - raz czwarte miejsce, a rok później drugie oraz na Meczach Dziennikarzy PLK.

Jeździło się do Sopotu na mecze jako kibic, jak jeszcze Dylewicz tam grał :) Teraz gra dla mojego klubu hehe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitroo Ty tez baskeciarz? To zapraszam w sobote na meczyk. Faktycznie Niedbalski nie przyciaga

Tak, ale już chyba na emeryturze :grin: Nie wiem, jak bardzo się orientujesz, ale kiedyś były rozgrywane Mistrzostwa Polski Klubów Kibica i rozgrywałem - raz czwarte miejsce, a rok później drugie oraz na Meczach Dziennikarzy PLK.

Jeździło się do Sopotu na mecze jako kibic, jak jeszcze Dylewicz tam grał :) Teraz gra dla mojego klubu hehe :naughty:

Ty mi powiedz dlaczego zrezygnowałeś z Bukowiny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche kojarze, ale to stare dzieje.

Dylu to druga mlodosc przezywa. Szkoda tylko ze ta trojmiejska koszykowka troche podupadla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Dylewicza chodziłem jak chłopak zaczynał...wpuszczali go na chwile rzucał kilka trójek i tyle, teraz jest gość i podoba mi się jego gra

Gosc to malo powiedziane. MVP zeszlego roku, a mial isc na emeryture.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Dylewicza chodziłem jak chłopak zaczynał...wpuszczali go na chwile rzucał kilka trójek i tyle, teraz jest gość i podoba mi się jego gra

To sie z nim ożeń :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie, w Gdyni Dedek robi robotę z Asseco :) Dylu w finale przed rokiem pokazał klasę, ale teraz po kontuzji trochę się nie może odnaleźć :)


Ty mi powiedz dlaczego zrezygnowałeś z Bukowiny ?

Dowiesz się w swoim czasie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dosyć tego, te rozmowy są dla mnie bez sensu, bo "góra" nie popuści i "dół" też, wg mnie powinno być głosowanie na vipów moderatorów itd a nie że są takie osoby których nie da się ruszyć i zapraszają do swego grona swoich kolegów. Jest w śród Was chłopak z Łodzi który ostatnio na forum logował się w listopadzie 2012 roku i jakoś nic z tym nie robicie.

Więc zgłaszam się o usunięcie konta mam nadzieje że to zrobicie.

Pozdrowienia dla wszystkich

No teraz zes Tomus poszedł po bandzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie, w Gdyni Dedek robi robotę z Asseco :) Dylu w finale przed rokiem pokazał klasę, ale teraz po kontuzji trochę się nie może odnaleźć :)

W finale sie odnajdzie :decayed:

Dedek niby tak ale ostatnio przegrali z nami :P ale to juz nie to samo co top16 euroligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turów doszedłby dalej, ale mamy prezesa, co we Wrocku jadł frytki na meczach zamiast spełniać funkcje dyrektora sportowego... I trochę problemów z kasą u nas narobił :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przepadam za mercami, ale R129 ryje mi banie...

http://otomoto.pl/mercedes-benz-sl-500-klasyk-merc-centrum-zamiana-C34483110.html

:jerk: :jerk: :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Panowie jest ktoś z Sopotu ? Potrzebuje namiar na nocleg weekendowy w miarę tani ;) i propozycje miejscowych melanżowni bo chcemy się spodlić z żoną urodzinowo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matibat, a Ty za Treflem, czy Polfarmexem jesteś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Panowie jest ktoś z Sopotu ? Potrzebuje namiar na nocleg weekendowy w miarę tani ;) i propozycje miejscowych melanżowni bo chcemy się spodlić z żoną urodzinowo ;).

Grande Sopotiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Panowie jest ktoś z Sopotu ? Potrzebuje namiar na nocleg weekendowy w miarę tani ;) i propozycje miejscowych melanżowni bo chcemy się spodlić z żoną urodzinowo ;).

pisz do Tomeksa, on ogarnia temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozia ma bezprzerwy jakies halo do nas ?

Co proszę ?

Problemy z czytaniem?

Tapnięte z SGS5

Wujek PW czeka :wink:

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany po dwóch sezonach moje good yeary powiedziały że kończą kadencje. Powiedziałem sobie że już nie wywalę ponownie tyle kasy na dwa sezony więc co byście polecili w rozsądnej cenie i jakości. Oponki 18"

I drugie. Mam 100 euraczy do wydania luźne i zastanawiam się na co by je tu wydać do auta. Jakieś pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...