Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Przerabiał ktoś temat z piszczącym hamulcem? Myślałem, że zmiana na nowe tarcze i klocki pomoże, ale jednak nie :facepalm:

Chodzi o lewy przód, stary klocek ścierał gdzieś połową okładziny od wewnętrznej strony, drugi był OK. Rozbierałem to już 2 razy i wszystko wygląda w porządku, a dalej piszczy. Gdy nacisnę hamulec ustaje. Tłoczek chodzi, nie jest zapieczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki kumpel sie sam tutaj jutro zarejestruję i będzie dłubał swoją brykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiał ktoś temat z piszczącym hamulcem? Myślałem, że zmiana na nowe tarcze i klocki pomoże, ale jednak nie :facepalm:

Chodzi o lewy przód, stary klocek ścierał gdzieś połową okładziny od wewnętrznej strony, drugi był OK. Rozbierałem to już 2 razy i wszystko wygląda w porządku, a dalej piszczy. Gdy nacisnę hamulec ustaje. Tłoczek chodzi, nie jest zapieczony.

Mi jak nie raz piszczą to ogień tak 100km/h i hebel aż bląby z zębów lecą :kox: zawsze pomaga. Gdzieś czytałem że na klockach robi sie jakaś warstwa od delikatnego hamowania. Dlatego od czasu do czasu trzeba dobrze dać po heblach :kox:

Wysłane z Ipka

Edytowane przez miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s6-g920f-32gb-16mpix-lte-lollipop-i5191945272.html

kurcze chciałem sobie tel zmienić ale trochę cena mnie przeraza , bo podobno fajny telefonik, poczekam aż spadnie o tysiaka :decayed:

Polecam S6, w wersji EDGE. Zajedwabisty jest, mam na sklepie wersję demo, bawiłem się na szkoleniu pełnoprawną wersją i powiem szczerze, że będzie to kosa pod żebra dla "japka".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra od teraz kto cos tu napisze w Temacie BT i VIPÓW i innyc poleci do kosza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie ktoś jaka moze być przyczyna pacjent avf 04 R

3e8604d5deda72ff1e9b98dc0ca799f7.jpg

Sent from my Iphone 6

wejdź w pierwszy post, zrobiłem tam odnośnik do kodów usterek, może coś Ci podpowie z tym pierwszym, bo ten drugi jakiś sporadyczny :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pany taka zagadka. Ostatnio myłem auto i karcherem trochę poleciałem po zaciskach, całych hamulcach itp. Wsiadam do auta i piii error że się klocki kończą myślę ok gdzieś się woda dostała albo coś. Wpadam do garażu gaszę auto, palę na nowo wszystko ok.

Jadę dwa dni później do PL i na trasie bang znowu klocki myślę co jest. Staje, gaszę auto, odpalam i ok. Ale kilka razy na trasie zaś to samo aż ciągle się świeciło.

W PL zaś jeździłem cały dzień i nic a na wieczór zaś pach..

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ciśnieniem po czujniku dałeś i cos tam teraz nie łączy , rozłącz kabelek i podłącz jeszcze raz i zobacz wtedy

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczke od czujników klocków mogłeś którąś zalać i zware robi. [emoji6]

nabazgrane z Tapatalka

Edytowane przez WIŚNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jeździłem w pl caŁy dzień i nic a wieczorem zaś. Na drugi dzień zaś nic i w trasie do NL pach zaś raz.

Ale ok dzięki jutro pójdę odepnę kostki i obczaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka w PL nawet mam gdzieś w szafie PS1 i PS2. Zdałaby się jeszcze taka playerka hehe


I ponawiam bo w tym gąszczu się zgubiło hehe

Pany po dwóch sezonach moje good yeary powiedziały że kończą kadencje. Powiedziałem sobie że już nie wywalę ponownie tyle kasy na dwa sezony więc co byście polecili w rozsądnej cenie i jakości. Oponki 18"

I drugie. Mam 100 euraczy do wydania luźne i zastanawiam się na co by je tu wydać do auta. Jakieś pomysły.

Edytowane przez Patryś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ale albo mi się zdaje albo dziś padła tu większa frekwencja niż wczoraj na Batalionie :decayed::grin:

Bo byli tu My, Wy, Oni [emoji23] [emoji23] ogólnie jest zamieszanie jest tłum [emoji41]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panie ja tam nie byłem, nic nie wiem, nie pcham się.

Nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem hahahaha :grin:

A tu jest lepiej jak na wikipedii więc pytam.

I jak coś wiem to podpowiem ale to wiesz. Muszę być pewny w 100 % booooo to potem nigdy nic nie wiadomo co komu odbije i mnie oskarży albo co hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tee bohater pytać to Ty się potrafisz na bieżąco ale poczytać to co piszemy na inny temat to już nie ma komu :grin::grin::grin:

Patryś za 100 euraczy to może pakiecik S-line na przód :naughty: :naughty:

Edytowane przez Artur82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie gdzie ten s-line za 100? Biere hehe

Ale tak serio to myślę o pakiecie s4 bardziej niż s-line.

Choć w tej cenie jakby była taka mega okazja w komplecie to na bank bym chapnął haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie gdzie ten s-line za 100? Biere hehe

Ale tak serio to myślę o pakiecie s4 bardziej niż s-line.

Choć w tej cenie jakby była taka mega okazja w komplecie to na bank bym chapnął haha

wieeeeemm mało trochę , nie wiem czemu mi się jakoś tak dziwnie przeliczyło :doh: :doh:

to dozbieraj trochę więcej tej luźnej kasy i starczy na S4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZYPOMINAM ZE TERAZ BĘDĘ PROWADZIŁ TUTAJ CENZURĘ!!

z grubsza juz jest posprzątne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam znając życie to kasa poleży jeszcze troche bo na paypalu mam ją, a za często nie kupuje płacąc za pośrednictwem tego. Tak odkładam tam drobne po troche i się w końcu może uzbiera na ten pakiet s4. Ostatnio licznik się tam uzbierał wiec do przodu cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...