Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

mistrze wymieniłem poduchę pod silnikiem, wyjechałem na drogę , przejechałem może 100metrów i nie mogę wbić biegów , tylko dwójka wchodzi i to jeszcze z oporem. Zaraz mnie krew zaleje :facepalm: :facepalm:

Kurcze nic nie grzebałem nigdzie , tylko podlewarkowałem silnik od dołu , wyciągnąłem stara poduchę , włożyłem nową , wsio skręciłem i tyle

może byc że coś się uwaliło gdzieś gdy podnosiłem silnik ?????


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/321757-brak-biegow-po-wymianie-poduszki-silnika-pomocy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

a za co go podnosiłeś? nie powinno się nic takiego wydarzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem deskę miedzy lewarek a miskę olejową i podniosłem tylko tyle żeby poduchę wyciągnąć , może z 5-7cm

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na poduszce skrzyni coś się przesunelo lub się przy okazji zerwała bo innej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę normalnie wycofałam na drogę , potem 1,2,3 , skrzyżowanie 2 i gdy chciałem wbić 3 już sie nie dało bo sie wszystko zblokowało :facepalm:

Wysłane z Ipka

Może na poduszce skrzyni coś się przesunelo lub się przy okazji zerwała bo innej opcji nie ma.

Być może i już sobie weekend zrąbałem :wink:

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód już na podnośniku i pierwsza diagnoza to padła skrzynia biegów
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

ale jak? dlaczego? nie mam pojęcia :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

lewarek sprawdzony i wszystko z nim OK

rozłączyłem wodzik od skrzyni i nic to nie dało. Nawet ręcznie bez użycia lewarka , dalej wchodzi tylko dwójka

najlepsze w tej całej historii jest to że jakieś ponad 3 lata temu miałem dokładnie taki sam problem i problem opisałem tutaj

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/169948-b6-awx-zablokowana-skrzynia-biegow-dziala-tylko-drugi-bieg/

wtedy też z nie wiadomych przyczyn skrzynia zblokowała na drugim biegu i pomogła jedynie jej wymiana.

aż się człowiekowi żyć odechciewa, a to miała być tylko zwykła wymiana poduszki pod silnikiem :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:


moja diagnoza została potwierdzona przez mechaniora i decyzja poszła:

druga skrzynia już zamówiona :confused4: :confused4: :disgust:

350F poszło w piach :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Nic nie dzieje się bez przyczyny więc teraz niech ktoś mi powie jak to się stało że już druga skrzynia padła w tym samochodzie :co: :co:


i to całkiem bez żadnych wcześniejszych symptomów , żadnego zgrzytania i biegi też do końca płynnie wchodziły :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati - w tej chwili jest 1030 użytkowników na forum... Dla niektórych to się liczy... Platformarsko-Obywatelstwo też poszło po rozum, tylko ciut za późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownikow czy duchow ktorzy przegladaja oglszenia i probuja sprzedac Ci swoj szajs? Brakuje tematu, ludzi i zaangazowania w tym wszystkim. Tak to oceniam. Brakuje ludzi, ktorzy to podyrzymywali, stanowili oparcie. "Pozoek" taki ku**a mistrz, byl temat nie zgody to sie udzielal, gdzie sie podziewa od miesiaca?! Nie jest tematem nie zgoda tylko brak sensownego i kreatywnego myslenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panicze jaki plyn do wspomagania zalac ori? Jk sie nazywa kupie na allegro? Czy pakowac Febi 6162? Wczoraj mi BFB zrzucil spod sieie torche plynu stojac po garazem, nie wiem co sie stalo niz gruszki ni z pietruszki. Dzis sprawdzilem stan jest przed min a wczesniej bylo kolo maks. Wiec zeszlo troche Chce zrobic dolewke, ale taka by nie zabic ukladu, wiec chyba lepiej zapalcic za ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przewody co idą do chłodniczki ,u mnie kapało bo nie trzymał zacisk,obciełem kawałek i nowy zacisk ,narazie ok 3 miesiące jest sucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dzieje się bez przyczyny więc teraz niech ktoś mi powie jak to się stało że już druga skrzynia padła w tym samochodzie :co: :co:

i to całkiem bez żadnych wcześniejszych symptomów , żadnego zgrzytania i biegi też do końca płynnie wchodziły :co:

Bez rozebrania skrzyni można tylko wróżyć z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co się stało z tą skrzynią bo sam mam na dniach wymienić poduszki i chciałem zrobić to tak samo jak kolega wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja jeszcze dopisze że od prawie miesiąca miałem nie raz problem z płynnym wbiciem drugiego biegu. A teraz jest tylko dwójka :facepalm::decayed:

Nie mam zielonego pojęcia jak to sie stało :facepalm:

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co się stało z tą skrzynią bo sam mam na dniach wymienić poduszki i chciałem zrobić to tak samo jak kolega wyżej

to podjedź do serwisu :wink: Ja za wymiene obu poduch dałem zarobić warsztatowi 40zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turzol złapałeś moje pw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...