Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Przejechałem przez dość koślawe tory i błąd zniknął

Pewnie vag nigdzie błędu nie zapisał.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba też sobie u niego sprawię na zimę :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w bixach macie takie zarniki - d4s ?

A czy przetwornice w xenoe i w bi sa te same?

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4S maja zarniki pewnie dlatego , ze maja Bixy po przerobce u Gwertego na soczewke z B8 , ktore duzo lepiej swieca od tych ori D1S montowanych w B6-tkach. Ja tez sobie takie Bixy od niego sprawilem + przetwornice Koito I nie zaluje wydanej kasy :-)

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie apropo lamp mam pytanie : mam bi ksenon i jedna mi zaczela ostatnio sporo parowac. Slyszalem ze moza ja wyciagnac i wymienic jakas uszczeleke nad kierunkowskazem. szukalem na forum i glosy byly rozne odnosci czy lampa jest hermetyczna czy nie . Moze mi ktos napisac ( albo podac link do tematu) jak z tym faktycznie jest i jak sobie z tym poradzic?

Bede wdzieczny za wszelka pomoc :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie apropo lamp mam pytanie : mam bi ksenon i jedna mi zaczela ostatnio sporo parowac. Slyszalem ze moza ja wyciagnac i wymienic jakas uszczeleke nad kierunkowskazem. szukalem na forum i glosy byly rozne odnosci czy lampa jest hermetyczna czy nie . Moze mi ktos napisac ( albo podac link do tematu) jak z tym faktycznie jest i jak sobie z tym poradzic?

Bede wdzieczny za wszelka pomoc :)

Pozdrawiam

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/159337-[ALL-B6]-Parowanie-Bi-Xenon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Philipsy od Gwertego.

Ja też mam Philipsy od Gwertego już ponad 2 lata i śmigają aż miło :)

tylko ze Grzesiu ma 4300 w wiekszosci a ja chce coś jasniejszego typu 4800- 5000. ale ceny ori zarników zabijają :facepalm:

macie jakieś foto jak swieci to 4300?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze miałem fotki ale kilka dni temu padł mi telefon i niestety wraz z nim straciłem wszystkie fotki :facepalm: Jak nie zapomnę to ewentualnie wieczorem coś pstryknę i wrzucę. Dla mnie najważniejsze było żeby w nocy dawały jak najwięcej światła i żeby dawały radę w deszczu dlatego z czystym sumieniem polecam 4300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie czy Gwerty jeszcze przerabia lampy (xenon na bixenon). Pisałem do Niego pare razy, ale brak odzewu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze miałem fotki ale kilka dni temu padł mi telefon i niestety wraz z nim straciłem wszystkie fotki :facepalm: Jak nie zapomnę to ewentualnie wieczorem coś pstryknę i wrzucę. Dla mnie najważniejsze było żeby w nocy dawały jak najwięcej światła i żeby dawały radę w deszczu dlatego z czystym sumieniem polecam 4300.

Też czekam na fotki bo nie mogę zdecydować 4300 czy 4800:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze miałem fotki ale kilka dni temu padł mi telefon i niestety wraz z nim straciłem wszystkie fotki :facepalm: Jak nie zapomnę to ewentualnie wieczorem coś pstryknę i wrzucę. Dla mnie najważniejsze było żeby w nocy dawały jak najwięcej światła i żeby dawały radę w deszczu dlatego z czystym sumieniem polecam 4300.

Też czekam na fotki bo nie mogę zdecydować 4300 czy 4800:)

Bierz 4800. Do nowych aut nie montują już 4300 tylko właśnie 4800. Idealnie białe światło, 4300 ma minimalnie żółtą poświatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4850 i powiem że dają radę. Właśnie jestem po nocnej trasie na cro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie koito + 5kk - jest delikatna poświata niebieska przy odcięciu, ale zarówno na suchej nawierzchni, jak i w deszczu jest na prawdę spoko - soczewka Hella3. Jakbym trafił 4,8kk to chętnie bym spróbował, ale porównanie trzeba by było przeprowadzić na jednakowych soczewkach, jednakowo używanej przetwornicy i najlepiej na rozświeconym kilka godzin żarniku, bo inaczej każdy jeden pomiar światła "na oko" jest tak samo miarodajny, jak prędkość mierzona Iskrą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...