Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Wiela chcesz? Tak pytam bo bym wział ale pod choinkę najbliżej bo teraz wydatków fchój zanim auto zacznie jeździć :kwasny:

350 komplet :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

@up, zpisz kodowanie ze starego klimatronika, zaadoptuj nowy klimatronik do numeru vin, jesli uzywasz vcds'a to masz podpowiedzi jakie wartosci dodać aby mieć grzanie d*p. Chyba ze fotele nie są grzane. I w b6 nie działa podgrzewanie tylnej szyby...

Heh a jak się koduje do nr vin? Nie wiem jakie powinno być kodowanie bo takiego już kupiłem. :-) co do grzania tylnej szyby to znalazłem temat z podpięciem klimatronica z b7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisz kodowanie z tego klimatronika co siedzial w aucie.

Nie mam opcji aby Ci podać jakie powinno byc kodowanie. Ale jak podepniesz vcds'a to Ci podpowie jakie kodowanie ustawic. Też mam klamtronik z b7 i patent z przekaznikiem działał mi 3 dni... przekaznik działa ale podgrzewanie szuby ni chu ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisz kodowanie z tego klimatronika co siedzial w aucie.

Nie mam opcji aby Ci podać jakie powinno byc kodowanie. Ale jak podepniesz vcds'a to Ci podpowie jakie kodowanie ustawic. Też mam klamtronik z b7 i patent z przekaznikiem działał mi 3 dni... przekaznik działa ale podgrzewanie szuby ni chu ja.

Ale chodzi o to ze kupiłem auto z takim klimatronikiem. Nie wiem jakie powinno być :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przestałao mi świecić tylne prawe światło i przednia pozycja (mijania działa) zbieg okoliczności i żarówki do wymiany , czy to ten sam bezpiecznik a mijania inny?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to bezpiecznik? Jeśli tak to który? Dobra już wiadomo sprzedali mi zwaloną żarówkę :/ wymieniłem i wszystko świeci. Widocznie w szereg jest postojowa przednia z tylna.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w wymienianiu samej klapy podłokietnika w B6 ?

w starej połamałem zawias i jej żywot dobiegł końca, nową będę miał na dniach..

jednak z tego co widać na fotkach, zawiasy i bolce idą od środka na zewnątrz... i coś nie bardzo widzę jaki jest patent na montaż tego...

ktoś coś ?

http://imged.pl/1633/podlokietnik-klapka-audi-a4-b6-b7-2001r-07-8e0-1221633.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściskasz te zawiasy do siebie i wyskoczą z otworów montazowych. Analogicznie podczas montażu nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściskasz te zawiasy do siebie i wyskoczą z otworów montazowych. Analogicznie podczas montażu nowego

dzięki, przetestuje i w razie problemów pomarudzę wam ponownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to bezpiecznik? Jeśli tak to który? Dobra już wiadomo sprzedali mi zwaloną żarówkę :/ wymieniłem i wszystko świeci. Widocznie w szereg jest postojowa przednia z tylna.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

przy MCE LOW tak to właśnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...